Ana SayfaCall Of Duty: Mobile Oynanır mı? İnceleme

Call Of Duty: Mobile Oynanır mı? İnceleme

Call of Duty: Mobile, 1 Ekim 2019 senesi itibariyle bütün ülkelerde oynanabilir bir hale gelmişti. Fazlasıyla zengin bir içeriğe ve “battle royale” moduna da sahip olan bu oyun hakkındaki merak ettiğiniz bütün detayları ise içeriğimizde sizler için bahsettik. İşte Call of Duty: Mobile incelemesi.

CALL OF DUTY MOBILE’I NEREDEN İNDİREBİLİRİM?

Oyun severlerin merak ettikleri ilk soru ise tabii ki; Call of Duty: Mobile’ı nereden indirebilirim? 1 Ekim öncesinde yalnızca Avustralya, Hindistan ve Kanada’da oynanabilme imkanı olan bu oyunu artık Türkiye’den de hiç zahmete girmeden indirebilmeniz mümkün. Android cihaz sahibi olanlar Google Play’e, iOS cihaz sahibi olanlar ise App Store’a girip rahatlıkla oyunu ücretsiz bir şekilde indirebilme şansına sahipler. Oyun bu iki platformda da 1.5 GB’a yakın boyuta sahip.

CALL OF DUTY: MOBILE İÇERİĞİNDE NE VAR?

Call Of Duty: Mobile Oynanır mı? İnceleme – Call of duty mobile 1
Call Of Duty: Mobile Oynanır mı? İnceleme 1
  • Çok Oyunculu (Multiplayer) bölümü içerisinde Cephe Hattı (Frontline) seçeneği,
  • Takım Ölüm Maçı seçeneği,
  • Hakimiyet (Domination) seçeneği,
  • Ara ve Yok Et seçeneği,
  • Ve yapay zekaya karşı olarak pratik yapma seçeneği de yerini alıyor bu içerikte.

Bunlardan birini seçip girilen maç; Crash, Crossfire, Firing Range, Hijacked, Killhouse, Nuketown, Raid, Standoff ve Takeoff olarak tam dokuz haritada oynanmakta. Maçlar tekli, ikili ya da dörtlü olacak şekilde takımlar arasında birinci ve üçüncü kişinin görüş açıları içerisinde gerçekleşmekte. Bunun yanı sıra sıralamış olduğumuz bütün çok oyunculu seçenekleri “Özel” kısmından da arkadaşlar arasında oynayabilmeniz mümkün.

CALL OF DUTY: MOBILE BATTLE PASS

Günümüzde epey bir popüler olmuş olan “Season Pass” sistemi Call of Duty: Mobile’da ‘’Battle Pass’’ ismi ile geçmekte. İlk 100 seviye süresince; silah, kaplama, sprey, kredi, Savaş Bileti Sandığı ve Silah DP Kartı gibi birtakım ödüllerin sahibi olabiliyorsunuz. 100. seviyenin sonrasında yer alan her bir seviyede de yalnızca Savaş Bileti Sandığı kazanabilmektesiniz. Bundan daha fazla ödülün sahibi olmak isterseniz de 800 CP’ye Premium Bilet, bununla birlikte 25 birden seviye atlamak isterseniz de 2000 CP’ye Premium Bilet Plus satın alma imkanına sahipsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz