Ana SayfaOyunOyun İncelemeDead Rising 4: Frank’s Big Package İncelemesi

Dead Rising 4: Frank’s Big Package İncelemesi

2000 yılların başından itibaren oyun dünyasına büyük bir yenilik olarak getirdiği zombi hikayelerini çekici kılmaya devam eden Dead Rising, yeni içeriklerini dead rising 4 frank’s big package ile oyuncularına sunuyor. Öncelikle oyunun hikayesine bakıldığında ana hikayede yer alan Frank karakterinin tekrar zombilerle mücadele etmesi konu ediliyor. Üçüncü şahıs bakış açısıyla ilerlenen oyunda zombilerle mücadele teması sürdürülmeye devam ediliyor.

Dead Rising 4 için bir ek paket olarak geliştirilmiş olan bu yeni içerikler oyuna pek çok silah ve araç katıyor. Serinin oyun dünyasındaki yerini de sağlamlaştıran bu detay oyuncuların daha fazla kombinasyon seçeneği ile oyunda ilerlemesini sağlıyor.

Silah ve Araç Sayısı Artıyor!

Dead Rising 4 için bir ek paket olarak geliştirilmiş olan bu yeni içerikler oyuna pek çok silah ve araç katıyor. Serinin oyun dünyasındaki yerini de sağlamlaştıran bu detay oyuncuların daha fazla kombinasyon seçeneği ile oyunda ilerlemesini sağlıyor. Oyunu geliştiren pek çok araca ve özelliğe yer verilmiş olsa da oyun fiziklerinin bir noktada yetersiz kalması bu paketin dezavantajlarından biri oluyor.

Capcom Heroes Modu Paketi Kurtarıyor!

Dövüş mekaniklerinde, açık dünya özelliğinde ve oyun görevlerinde büyük yeniliklerortaya çıkaramayan dead rising 4 frank’s big package özellikle Capcom Heroes moduyla başarılı bir profil çiziyor. Capcom’daki sevilen karakterlerden birinin kostümü giyilerek oynanabilen bu bölümde ilgili karakterin özelliklerinin de kullanılabilir hale gelmesi paketi çekici kılan yanlardan olmuş. Sadece bu özelliği sayesinde bile Frank’s Big Package paketinin Dead Rising 4 için gelmiş geçmiş en iyi geliştirme paketlerinden biri olduğu söylenebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz