Ana SayfaKısa Süreli ÜcretsizEpic Games Ücretsiz Oyun40 TL'lik Pine Kısa Süreli Ücretsiz Oldu!

40 TL’lik Pine Kısa Süreli Ücretsiz Oldu!

Pine ücretsiz oldu. 15 Mayıs 2021 tarihine kadar olan bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Epic Games üzerinden ücretsiz bir şekilde hesabınıza ekleyebilirsiniz. Daha sonra süresiz bir şekilde hesabınızda kalacaktır ve istediğiniz zaman indirebilirsiniz.

Pine Ücretsiz – Kısa Süreli Ücretsiz Oldu!

Bugün Epic Games ücretsiz oyun dağıtmaya devam ediyor. 1 adet oyun ücretsiz olmuş durumda. Oyunu 15 Mayıs 2021 tarihine kadar hesabınıza eklediğiniz takdirde süresiz bir şekilde sizin oluyor. Bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Diğer oyunlar hakkında bilgilere “Kısa Süresi Ücretsiz” kategorimiz üzerinden takip edebilirsiniz. Şimdi gelelim bu hafta hangi oyunlar ücretsiz oldu. Oyunun toplam değeri 40 TL değerinde. Oyunu nasıl ücretsiz alabileceğinizi aşağıda bulabilirsiniz.

Pine Nasıl Ücretsiz Alabilirim?

Oyuna ücretsiz sahip olmak oldukça basit. İlk olarak buraya tıklayarak Epic Games sitesine ulaşacaksınız. Sağ üstten siteye üyelik bilgileriniz ile giriş yapın. Ardından oyunun Epic Games sayfasına gidin. Linke aşağıdan ulaşabilirsiniz. Sağ altta bulunan yükle butonuna basın. İlgili sayfaları onaylayın. Ardından oyun hesabınıza eklenecektir. Süresiz bir şekilde hesabınızda duracaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz