Ana SayfaCall of Duty Infinite Warfare Oyunu Hangi Zamanda Geçiyor?

Call of Duty Infinite Warfare Oyunu Hangi Zamanda Geçiyor?

Her serisinde farklı bir temayı işlemeyi kendine görev bilmiş olan Activision Call of Duty serisinin Infinite Warfare oyunu için de farklı bir anlayışı benimseyerek oyunu oluşturmuş. Güneş sistemi içerisinde geçen Call of Duty Infinite Warfare oyununda özellikle yer çekimi bulunmayan ortamlar oyuncuların büyük ilgisini çekiyor. Düşmanların bu yere göre geliştirilmiş özel tekniklerle öldürülebilmesi oyuna renk katıyor.

Oyunun Çok Oyunculu Modu Nasıl?

Ortak oyun platformlarının gelişmesi ile birlikte oyuncular tekli oyuncu hikayelerinden çok çoklu oyuncu modlarının nasıl olduğuna özen göstermeye başladı. Call of Duty Infinite Warfare için de multiplayer özelliklerinin gelişmiş olduğu söylenebilmektedir. Serinin daha önceki oyunları ile benzer mekanikler içeren bu oyunda geliştirilmiş teknolojik ürünler ve zırhlar sayesinde yerçekimi bulunmayan yerlerde rahatlıkla hareket etmek mümkün olabiliyor.

Oyun Oyuncular Arasında Büyük İlgi Görüyor!

İlk tanıtım videosu yayınlandığında pek çok kişinin ilgisini çekmesine rağmen tanıtım videosunun Youtube üzerinde en çok dislike alan video olmasından dolayı Call of Duty Infinite Warfare ile ilgili beklentilerin de düşük olması söz konusu olmuştu. Ancak oyunun içinde Game of Thrones hikayesi içinde yer alan Jon Snow’a ve UFC şampiyonu olarak bilinen Conor McGregor’a yer verilmesi oyuncuların ilgisini artırdı. Hiçbir kampanya yapılmamış olsa bile oyunun Call of Duty serisinin bir oyunu olmasıyla ilgi görmesi söz konusu olabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz