Ana SayfaHay Day Nasıl Bir Oyun

Hay Day Nasıl Bir Oyun

Yeni Nesil Çiftlik

            Son dönemlerin oldukça popülerlerinden biri olan akıllı cihaz oyunları çiftlik kurmaktan moda yıldızı olmaya kadar uzanan çok geniş bir alana sahip. Bunlardan bir tanesi de Hay Day. Öyle ki bu çiftliğin nasıl kullanılacağına dair sosyal medya üzerinde pek çok detaylı video, blog yazıları hali hazırda mevcut. Sadece çocukların değil aynı zamanda yetişkinlerin de oldukça ilgisini çekiyor.

 Nasıl Oynanır?

            Yapmanız gereken tek şey aplikasyonu akıllı cihazınıza indirip tarlanıza ürün ekmeye başlamak, işte bu kadar basit! Zamanla gelişen tarlanız sayesinde oyunun ilerleyen bölümlerinde balık tutabilir, oyun içinde çok fazla alanda uzmanlaşabilirsiniz. Bu oyunda kendi çiftliğinizi kurabilir, ürünlerinizi satabilir, maden toplayabilir hatta topladığınız madenlerle takılar bile yapabilirsiniz!

 Hay Day’de Neler Yapılır?

            Hay Day’de ektiğiniz ürünleri toplayıp makinelerle pasta yapabilir, tezgahlarda ürettiklerinizi satabilirsiniz. Topladığınız madenlerle zenginleşebilir, hayvanlarınızı besleyip büyütebilirsiniz. Daha hızlı ilerleme kaydedebilmek için arkadaşlarınızı oyuna davet edebilir veya oyundaki diğer çiftlikleri ziyaret edip yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Arkadaşlarınız sayesinde oyundaki eksikliklerinizi kolayca tamamlayabilir, büyümenize hızlıca devam edebilirsiniz.

 Her yeni bölümde Hay Day size yeni bir hayvan veya ekilecek ürün gibi yepyeni özellikler sunar. Böylece oynadığınız süre boyunca asla sıkılmaz, bu yeni özellikler sayesinde zevkle oynamaya devam edersiniz.

 Yenilikleri Takip Eder

            Hay Day, güncel durumu takip ederek dış dünyadaki yaşadığınız zamana göre size dekorlar sunar. Örneğin yılbaşlarında tarlanız yılbaşı süsleriyle donatılır. Böylece sürekli yenilenen ve değişen temalarıyla göz doyurur. Çiftliğinizi temalara göre güzelce süsleyip arkadaşlarınızı etkileyebilirsiniz.

 Sosyal Medya İle Bağlantı

            Hay Day ile sosyal medya hesaplarınız arasında bağlantı kurabilirsiniz. Bu sayede oyunu oynamayan arkadaşlarınız bile çiftliğinizin durumunu takip edebilir. Belki onlar da size katılmak isteyebilir, bu şekilde tarlanızdaki ilerleme hız kazanacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz