Ana SayfaOyunMarvel Avengers Evreninden Yeni Bir Oyun Geliyor! Ne Zaman?

Marvel Avengers Evreninden Yeni Bir Oyun Geliyor! Ne Zaman?

2019’un sona erdiği sıralarda, 2020’ye yepyeni ve birbirinden çeşitli oyun sürümleri ile girdik. Square Enix tarafından ortaya konmuş olan Marvel’s Avengers içerisinde bulunduğumuz bu yıl içerisinde piyasaya sürülmesi planlanmış olan pek çok oyunun arasında yerini almıştı. Bu içeriğimizde de, yaklaşmakta olan oyun hakkında edinmiş olduğumuz bütün bilgileri sizler için derledik.

Eğer bir oyun severseniz ve piyasayı sıkı bir şekilde takip ediyorsanız, 2020 yılı epey bir süredir gördüğümüz bütün yeni oyun sürümleri adına en sıkışık olan yıllardan bir tanesi olduğunu sizler de rahatlıkla söyleyebilirsiniz.

İlk olarak Ocak 2017 yılında Avengers Projesi kod adı ile duyurulmuştu bu oyun. Marvel’s Avengers yıllar boyu fazlasıyla gizli bir şekilde kalmayı başarmıştı. Ortaya çıkmış olan tek somut bilgi ise, sırasıyla Tomb Raider reboot üçlemesinin arkasından aynı ekipler ile olan Crystal Dynamics ve Eidos Montreal tarafından geliştirilmekte olmasıydı. 2019 senesine kadar da biraz daha fazla bilgi yayınlanmıştı elbette. Oyuna resmen Marvel’s Avengers isminin verildiğini de bu süreçte öğrenmiştik. Oyun bunun ardından resmi bir şekilde açıklandı ve ilk kez de E3 2019’da gösterime sokuldu.

OYUNDA KESİN OLARAK OYNANABİLECEK KARAKTERLER

  • Kaptan Amerika
  • Demir Adam
  • Black Widow
  • Hulk
  • Thor
  • Ant Man
  • Ms. Marvel

Yukarıda yer alan bütün karakterlerin, oyunda kesin olarak bulunacağı netleşti. Kesinleşenler gibi henüz oynanması kesinleşmemiş olan bazı karakterler de mevcut.

OYNANMASI KESİN OLMAYAN KARAKTERLER

Aşağıda bulunan Marvel karakterleri için de Marvel’s Avengers onay vermiş durumda, fakat henüz oynanabilir olup olmadıklarını doğrulamış olan ya da bununla ilgili herhangi bir bilgi paylaşan duyuru yapılmadı.

  • Taskmaster
  • The Abomination

Oynanması kesin olmayan karakterler arasında yer alıyor.

MARVEL AVENGERS OYUNU NE ZAMAN PİYASAYA ÇIKACAK?

Peki oyun severlerin merakla bekledikleri projelerden bir tanesi olan Marvel Avengers oyunu ne zaman piyasayla buluşacak? Marvel’s Avengers’ın 15 Mayıs 2020 tarihinde Xbox One, PS4, PC ve Google Stadia gibi platformlarda oyuncularla buluşması bekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz