Ana SayfaOyunPubg Mobile UC Hilesi Nasıl Yapılır? Pubg Mobile Hilesi Nedir?

Pubg Mobile UC Hilesi Nasıl Yapılır? Pubg Mobile Hilesi Nedir?

PUBG MOBILE UC HİLESİ NEDİR?

Sistem, Pubg Mobile oyuncularının kayıtlı hesaplarına ücretsiz olarak bir uc gönderimi yapabilmesi adına hazırlanmış ve oldukça da başarılı bir şekilde çalışan bir sistem olarak karşımıza çıkmaktadır. Ücretsiz olarak sunulan bu sistemden bütün oyuncuların faydalanabilme imkanı vardır.

NASIL KULLANILMAKTADIR?

Pubg uc hilesinin kullanımı fazlasıyla basittir;

  •  İlk olarak hile sitesine giriş yapmanız gerekmektedir.
  • Siteye giriş yapmanızın ardından karşınıza çıkmış olan ekranda göndermeyi talep ettiğiniz uc ve bp miktarlarını artı seçeneğine tıklayarak seçin ve sorasında da gönder seçeneğine basın.
  • Seçeneğe tıklamanızın ardından karşınıza oyunda yer alan kullanıcı adınızı ve gönderim yapmak istediğiniz platformu seçebilmeniz için açılır bir pencere gelecektir.
  • Bu bölüme de yine aynı şekilde kullanıcı adınızı girmenizin ve gönderim yapacağınız platformu da seçmenizin ardından devam seçeneğine tıklamanız gerekmektedir. Ancak burada dikkatli olmanız gereken bir durum bulunmakta; oyunu hangi platform üzerinden oynuyorsanız mutlaka ama mutlaka o platformu seçmeniz gerekmekte. Eğer bütün platformları seçerseniz pubg mobile uc hilesi gönderiminin süresi oldukça uzayacaktır.
  • Bütün adımları tamamlamanızın ardından devam butonuna tıklayarak gönderimi başlatabileceksiniz.
  • Gönderim sırasında pubg uc hilesi sizin kullanıcı adınızı bulacak ve göndermek istediğiniz uc ve bp miktarlarını da aynı zamanda hesaplayacaktır.
  • Uc hilesi gereken bütün hesaplama işlemlerini tamamladığı zaman karşınıza gönderimin tamamlanması adına bir doğrulama işlemi gelecektir.
  • Bu doğrulma seçeneklerini de gerektiği gibi bitirdiğiniz zaman sistem oldukça başarılı ve hızlı bir şekilde hesabınıza uc gönderimini yapacaktır.

PUBG MOBILE UC HİLESİNİN BAN RİSKİ MEVCUT MU?

Gönderiminiz gerçekleştirilirken bu konu hakkında endişe edeceğiniz herhangi bir durum bulunmamaktadır, bu nedenle de rahat olabilirsiniz. Sistem üzerinde herhangi bir ban riski yer almıyor. Rahat bir şekilde bedava uc gönderimini gerçekleştirebilir ve kullanabilirsiniz. Daha öncesinde de yüzlerce hatta binlerce hesaba gönderim yapıldı ve sıklıkla test edildi ve hiçbir hesap bu zamana kadar banlanmadı. Eğer sizler de bedava uc kazanma arzusundaysanız vakit kaybetmeden sisteme girerek gönderim işlemlerinizi başlatma şansını yakalayabilirsiniz.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz