Ana SayfaOyunLeague of Legends’ın 11.2 Yamasıyla Gelebilecek Bazı Yenilikler Açıklandı

League of Legends’ın 11.2 Yamasıyla Gelebilecek Bazı Yenilikler Açıklandı

11.2 Güncellemesi ile Gelecek Yenilikler

Yakın zamanda League of Legends, yeni bir sürüm ile yani 11.1 sürüm ile oyun severler için güncellenmişti. 11.1 güncellemesi ile de oyun içerisinde bazı yenilikler yapılmıştı. Mart Yetter ise League of Legends oyununun, 11.1 sürümünde yapılan yeniliklere kıyasla, 11.2 sürümündeki yenilikleri oyun severlere açıklayarak herkesi heyecanlandırdı.

Riot Games çalışanı Mart Yetter, league of legends’ın 11.2 yamasıyla gelebilecek bazı yenilikler açısından yaptığı açıklamada, oyun severleri heyecanlandıracak birçok güncellemeden bahsetti. Bu anlamda 11.2 güncellemesi ile yapılabilecek birçok yenilikten biri ise bir tank itemi olan ‘Günateşi Pelerini’ni yeniden düzenleyeceklerini dile getirdi. Günateşi Pelerini isimli tank itemi oyun severler tarafından favori niteliğinde olduğu için bu açıklamanın, onları bir hayli sevindirdiği bilinmekte. Tank itemi ile birlikte oyun içerisindeki birçok eşya da alınabilir olarak yeni sürüm ile oyunculara sunulacak.

Eşyaların alınabilecek olmasından sonra yapılan açıklamada ise bir diğer favori item olan Canbiçen’in de gözden geçirileceği ve iyileştirmeler yapılarak kullanıcılara daha iyi bir deneyim yaşatılması için düzenleneceği aktarıldı. Önemli yeniliklerden biri ise bazı favori şampiyonların iyileştirme hızının düşeceği ve sınırlandırılacağı yönünde. Aynı zamanda da bazı şampiyonların da tekrar düzenlenip oyuna kazandırılacağı yönünde açıklamalar da geldi. Oyun severleri sevindirecek olan en iyi güncelleme, şampiyonların iyileşme hızının sınırlandırılması. Bu anlamda, bazı şampiyonların iyileşme hızlarının çok yüksek olması oyunda bazı aksaklıklara neden olduğu için artık sınırlandırılıyor olması, oyuncuları bir hayli sevindirecek yeniliklerden.

Bütün Yenilikler Bir Anda Gelemeyebilir

Mart Yetter’in yaptığı açıklamada, yapılması planlanan bütün yenilikler açıklanmıştı. Fakat bu yeniliklerin yetişebileceğinden emin olmadığı için yapılacak olan yeniliklerden bahsetti. Yapılması planlanan bütün bu yeniliklerin yetişememe ihtimali de bulunmaktadır.

İLGİLİ MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

En Yeni Yazılar

Kısa Süreli Ücretsiz Oyunlar