Ana SayfaOyunHaberEvde Geçirilen Sürede World Of Warshıps Oyuncularına Destek

Evde Geçirilen Sürede World Of Warshıps Oyuncularına Destek

Wargaming’den karantina desteği! 2019’un sonlarına doğru Çin’de ortaya çıkan ve bütün dünyaya adeta egemen olan Covid-19 salgını, oyun platformlarını da harekete geçirmiş durumda. Dünya çapında yaşanmakta olan bu Korona salgını nedeniyle pek çok insan bütün vaktini evde geçirmek zorunda. İşte yaşanan bu durumun en fazla etkilediği alanlardan bir tanesi de oyun platformları.

Wargaming, zamanlarını evde geçirmek zorunda kalan bütün World of Warships oyuncularına birtakım programlar sunmaya başladı. Platform, yemek tarifleri ve spor aktiviteleri gibi, oyuncularının bir taraftan kafalarını meşgul edecekleri bir diğer taraftan da sağlıklarını koruyabilecekleri zengin bir program hazırlamış durumda. Wargaming, farklı kültürlerden yemek tariflerini bir araya getirerek sunmuş olduğu programın yanı sıra çeşitli spor egzersizleri ile de kullanıcılarının gönlünü fethetmeyi başarıyor.

GERÇEK BİR DONANMA PROGRAMI

Ayrıca işin çok heyecanlı ve büyüleyici bir kısmı daha var; hazırladıkları bu programlar tamamen gerçek donanmaların programlarından alınmış. Hem yemek tarifleri hem de spor egzersizleri tamamen donanmaların uyguladıkları programlardan alınarak oyunculara sunuluyor. Yani bu program ile Wargaming, gerçek bir donanma ruhunu evlere taşımayı başarıyor.

AMERİKAN VE JAPON KÜLTÜRÜNDEN YEMEKLER

Programda bu zamana kadar 3 adet yemek tarifi paylaşılmış durumda. İki tanesi Amerikan donanma yemek programından alınmış bir yemekken bir diğer ise Japon yemek tarifi kitabından. ‘’IJN Savaş Gemisi Köri Tarifi’’ ismini taşıyan bu yemek tarifi, 19. yüzyılda Japon donanmasından fazlaca kullanılmış geleneksel tarifler arasında da yer almış bir yemek. Japon donanmasından gelmekte olan köri de kökleri 19. Yüzyıla dayanan bir gelenek olmuş. Bunun yanı sıra World of Warships oyuncuları ile paylaşılmış olan bu eski yemek tarifi, bir devriye gemisi olan Hachijo’dan gelmekte. Bu yemek cuma günleri donanma için hazırlanan bir yemekmiş.

World of Warships oyuncularına destek amacı ile sunulmuş olan bu program sayesinde oyuncular hem keyifli vakit geçirebilecek hem fiziksel ve ruhsal sağlıklarını koruyabilecek hem de gerçek bir donanma atmosferi içerisinde çeşitli kültürler ile tanışma şansını yakalayabilecekler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz