Ana SayfaOyunOyun İncelemeRocket League En İyi Araçlar

Rocket League En İyi Araçlar

Rocket League de,  araçların istatistiklerini daha eşit hale getirmek için değiştirmiş ve dengelemiş olsa da, yine de farklı güçlü ve zayıf yanlar sağlayan küçük varyasyonlarınız var. Bu kaotik çok oyunculu oyunda yer alan tüm nüanslar ve aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok araba ile sizin için en iyisini seçmek zor olabilir. Ancak bu listeyle, bu kararı sizin için kolaylaştırmaya çalışacağız.

Kısacası, tam olarak “tek beden herkese uyar” yoktur ve tarzınıza ve oynamak istediğiniz oyun türüne bağlı olarak farklı arabalar tercih edilecektir. Yine de, orada  vardır  , genel olarak oyununuzu maksimize etmek daha iyi seçimler yapmalısınız.

X-DEVİL

Roket Leaguei  dizisini dolduran  o kadar çok araba ile , birçoğunun basitçe çıkıntılı görünümü ile geçtiği bazı küçültülmüş çeşitlere sahip olmanız gerekir. Şaşırtıcı derecede işlevsel ve çok yönlü bir otomobil olan X-Devil için durum böyle.

Bu hibrid otomobil, Octane ve Plank otomobil tiplerini dengeler ve bir şekilde “tüm işlemlerin krikosu” seçeneği olarak kullanılabilecek oldukça çok yönlü bir seçenek haline getirir. Oldukça uzun, ama hitboxta da perişan değil.

VENOM

Önceki girişimiz gibi, Venom da görsel olarak en çekici tasarım değil, ancak büyük ölçüde yetersiz bir seçim olarak görülüyordu. Skyline’ın beğenisine benzer şekilde, bu araç oldukça dengeli istatistikler içeriyor ve hibrid otomobillerin hayranları için sağlam bir seçim yapıyor. Bir dizi işleve oldukça iyi hizmet edebilir ve düz ve sivri önü ile saldırgan bir şekilde güçlü olabilir.

Bu araç, özellikle Roket League söz konusu olduğunda, kesinlikle her şey değil gibi görünen bir başka hatırlatmadır .

Twin Mill III

Bu DLC arabasını içeren kısa yapı ve dikkat çeken Hot Wheels tasarımı göz önüne alındığında, en popüler seçenek değil. Yine de, bu, özellikle hitleri yandan saptırmaya dayanan bir savunma oyunu oynamayı tercih edenler için oldukça mükemmel bir seçim olabilir.

Evet, bu oyundaki daha uzun ve daha geniş otomobillerden biri ve top kontrolü için daha ideal olan kısa, düz profili ve düz vuruşlardan güçlü vuruşlar ile Batmobile ile karşılaştırıldı. Tahta türü herkes için değildir, ancak listemizdeki birkaç kişi gibi, Twin Mill III de bu yapıda yollarını bilenler için gerçekten kullanılabilir.

PALADIN

Bu, oldukça kısa ve uzun bir profile sahip olduğu için alışmak için biraz zaman harcamak isteyeceğiniz bir otomobil. Hitbox da biraz geri çevrildi, bu da biraz popülerliğini kaybetti. Yine de  benzer, daha acemi dostu Dominus’un yolunu bulanlar, bu daha aşırı versiyonu denemek isteyebilirler.

Bu  havada top sürme, serbest bırakma ve güçlü çekim söz konusu olduğunda bunu gerçekten başarabilir.

BONE SHAKER

Bu savaş arabası, Hot Wheels DLC paketinin bir parçası olarak 2017’nin başında piyasaya sürüldü. Bu keyifli oyuncak otomobillerin hayranları için kesinlikle havalı bir estetiği olmasına rağmen, biraz dikkat çeken görünümü nedeniyle bir kenara atılma eğilimindedir.

Ve biraz korkak ve kilt dışı görünse de, aslında onunla biraz zaman geçirenler için oldukça iyi çalışıyor. İstatistikleri denenmiş ve gerçek Oktane ile oldukça karşılaştırılabilir ve düz tepesi, topu aşağıdan kontrol ederken veya kaleye bir şut atarken katı vuruşlar için en uygun olabilir.

MARAUDER

Az tercih edilen bir şey olan Marauder, oldukça benzer inşa edilen Merc lehine gözden kaçma eğilimindedir ve bunun bir DLC paketinin parçası olmasına yardımcı olmaz. Görünüşü bunu vermeyebilir, ancak aslında hayranların favorisi olan Oktane ye oldukça benzer.

Otomobilin büyük, hantal şekli bazılarına biraz rahatsız edici olabilir, ancak geniş hit kutusu, daha savunmacı bir oyun oynamayı tercih ederseniz ve / veya hedefinizden uzaklaşarak çok fazla zaman harcarsanız oldukça sağlam bir seçenek haline getirir. Bu şeyin genel büyük kütlesi, rakiplerinizden geçerek top vuruşlarına gerçek bir İş yapan bir güç merkezi haline getiriyor.

Daha az hareketli bir dokunuş olsa da, dönüş oranı hala çoğu otomobille karşılaştırılabilir, şimdi Psyonix bu dönüş mekaniğini çoğu için dengeledi.

Merc

Önceki girişlerimiz gibi, Merc de büyük hit kutusu nedeniyle bir tehdide sahiptir. Bu aracın büyük boyutu, havadayken toplara vurmak, hedefleri engellemek ve rakipler arasında patlamak için özellikle optimum hale getirir.

Yine, arenada yolunuzu hızlandırmak isterseniz, Merc sizin için iyi bir seçenek olmayabilir, çünkü yükseltme ve dönüş söz konusu olduğunda biraz daha zayıf istatistiklere sahiptir. Yine de, kütle ve kaba gücü tercih eden oyuncular bu canavardan çok faydalanmalıdır. Ayrıca Rocket League  te yeni başlayanlar için güvenli bir seçim  .

NİMBUS

Bu nispeten yeni araba sadece şık görünmekle kalmaz, aynı zamanda sıcak bir rekabette eğlenceli ve etkili bir araç yapar. Oldukça dar bir hitbox’a sahip nispeten kısa bir araba olsa da, sadece çok yönlü sağlam, çok yönlü bir araç.

Bu, başka bir harika araba Dominus ile oynamaya alışkın olanlar için radarda olmalı, çünkü bu şeyin hissi ve hit kutusu oldukça benzer. Bu, Roket Leaguei  dizisine oldukça yakın bir zamanda (Yükselme Sandığından alınan) eklenmeyi öğrenmek isteyenler için ekstra öğrenme eğrisini  azaltır.

Bu zaten muhteşem otomobil, aynı zamanda en şık kozmetiklerin bazılarını spor yapıyor.

MANTİS

Oyundaki en iyi takviye ve dönüşlerden bazılarının yanı sıra, Mantis de özellikle uzun bir arabadır ve topu en azından zemin seviyesinde daha kolay bir şekilde örtmenizi sağlar.

Bu şeyin nispeten kısa ve düz yapısını geçebilirseniz (daha sık atlamak zorunda kalabileceğiniz anlamına gelen en kısa arabalardan biridir), birçok alanda sağlam bir seçimdir. Doğru kullanılırsa, oldukça etkili bir saldırgan oyunu sallayabilirsiniz; sadece hareket kabiliyeti ve genişliği nedeniyle değil, aynı zamanda büyük döndürmeler yapabilme yeteneği nedeniyle.

Batmobile

Batman temalı bu harika araç, Mantis’ten daha şık bir görünüm sergileyebilir, ancak aslında oldukça benzer bir yapı ve genel mekaniği paylaşıyor. Eşsiz tasarımı ve düz şekli, yeni başlayanlar için en iyi seçim olmayabilir, ancak topu biraz toplayıp kontrol etmenizi sağlar. Havada manevra yapmayı ve çok fazla zemin kaplamayı nispeten kolaylaştıran oldukça hafif, keskin bir his ile birlikte gelir.

Yüksekliği kadar sizin için bir faktör değilse Yine, bu araba hakkında  kötü düşünceleriniz olmamalı batman hayranı iseniz ve düz şekilli olması nedeyi ile kolaylıkla topları almayı istiyorsanız eğer bu aracı seçebilirsiniz.

Octane

Temel olarak, RL  eSport profesyonel oyuncularının Octane’yi  diğer araçlardan daha fazla tercih etme eğiliminin iyi bir nedeni var – sadece kullanmak için sağlam, çok yönlü etkili bir otomobil. “Her esnafın krikosu” doğası, yeni başlayanlar için mükemmel bir seçimdir, ancak çok yönlülüğü, gaziler için de fazlasıyla yeterli bir seçim olmasını sağlar.

Nispeten yetersiz uzunluğunun dışındaki tüm alanlarda müthiş – sürüş sırasında harika, pürüzsüz bir his var, genel olarak iyi hitbox ve nispeten hızlı ve güçlü. Temel olarak, bu en geniş oyun tarzlarını barındırmak için tasarlanmış bir otomobil.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz