Ana SayfaOyunHaberEpic Games'in Önümüzdeki Hafta Ücretsiz Sunacağı Oyun Belli Oldu

Epic Games’in Önümüzdeki Hafta Ücretsiz Sunacağı Oyun Belli Oldu

Epic Games’in önümüzdeki hafta ücretsiz sunacağı oyun açıklandı. Yapılan açıklamaya göre oyuncular önümüzdeki hafta platform üzerinden RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition oyununa ücretsiz olarak sahip olabilecekler. Bu kampanya önceki haftakilerden çok daha anlamlı. Çünkü oyun da oyun severlerle önümüzdeki hafta buluşacak.

Epic Games uzun süredir her hafta çeşitli oyunları ücretsiz olarak sunuyor ve bu sayede oyunseverlere yeni deneyimler yaşatıyor. Birkaç gün önce başlattığı 501 TL değerindeki oyun kampanyasıyla zaten büyük bir ilgi uyandırmış olan Epic Games, önümüzdeki hafta çok konuşulacak bir kampanyaya imza atmaya hazırlanıyor. Kampanyasının daha şimdiden büyük bir ilgi gördüğü, merakla beklendiği rahatlıkla söylenebilir.

RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition Pek Çok Yenilik Sunuyor

RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition adlı oyun, önümüzdeki hafta piyasaya sürülecek. Oyun, zaten duyurulduğu günden bu yana ilgililer tarafından merakla bekleniyordu. Aslında 2006 yılında Frontier Development tarafından bir oyun geliştirilmişti. rollerCoaster Tycoon 3 olarak adlandırılan oyun, bize hayalimizdeki lunaparkı inşa etmemize ve yönetebilmemize olanak sağlıyordu. İşte yıllar önceki bu oyun, tekrar oyun dünyasına giriyor. RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition adıyla 24 Eylül’de piyasaya sürülecek ve Epic Games ilk hafta bu oyunu ücretsiz olarak dağıtacak.

Özellikle 2006 versiyonunu oynayanlar bu oyunu merakla bekliyor. Çünkü onlar için adeta küçüklüğünde gitmiş olduğu bir lunaparka yıllar sonra yeniden gitme fırsatı gibi olacak. Fakat aradan geçen zamanda çok fazla şey değişti. Oyun, yıllar sonra Frontier Development’i yeniden ele alıyor ve deneyimi çok daha iyileştiriyor. Yeni sürümle birlikte oyuncular çok daha gelişmiş ve çok daha fazla öğeye sahip bir lunapark inşa edebilecekler. Üstelik bu sefer oyundaki tek amacımız lunapark inşa etmek değil. Oyun boyunca lunaparkımızı insanlar ziyaret edecekler. Biz de insanların memnuniyetlerini en üst seviyede tutmaya çalışacağız.

RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition’ın geliştirici ekibi tarafından yapılan açıklamalara göre oyun, 300’den fazla lunapark ekipmanına sahip durumda. Yine oyuncular 500 dekoratif ürüne, 60 dükkana ve 20 hayvan türüne de erişim sağlayabilecek, bunlarla lunaparklarını çeşitlendirebilecekler. Ayrıca lazer ışıkları ve havai fişeklerle de lunaparkımızı geceleri çok daha hareketli, çok daha canlı hale getirebileceğiz.

RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition Sistem Gereksinimleri

Sonuç olarak RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition sadece daha gelişmiş bir lunapark deneyimi sunmuyor. Oyun, tamamen günümüz teknolojisiyle birleştirilmiş ve adeta teknolojinin 2006’dan bu yana kaydettiği gelişme oyuna yansıtılmış. Oyuncular çok daha geniş ekranlarda oyunu oynayabilecekler ve yeni oyunla birlikte 1080p çözünürlükte oyun keyfi yaşayabilecekler.

RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition oyununun listelenmiş satış fiyatı henüz duyurulmadı. Geliştirici ekibin açıklamalarına göre oyunun sistem gereksinimleri de oldukça uygun. 4 GB RAM, Intel i3 işlemci ve Nvidia GeForce GTX 560 ekran kartı oyun için yeterli olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz