Ana SayfaOyunHaberEpic Rocket League’i Ücretsiz İndirenlere 60 TL’lik Kod Veriyor

Epic Rocket League’i Ücretsiz İndirenlere 60 TL’lik Kod Veriyor

Dijital oyunlar her geçen gün daha fazla ilgi görüyor ve bu alanda geliştirici firmaların yaptıkları da ilginin artmasında önemli rol oynuyor. Sürekli yenilikler oyunseverlerin farkı deneyimler yaşamasına neden oluyor. İnsanların arabalara, futbola ve kısa süreli oynanabilen oyunlara ilgisi Rocket League’nin kısa sürede fenomen olmasını sağlamıştı. Genel olarak bahsetmek gerekirse bu oyunda bir kafeste bulunan arabalardan iki takım oluşmakta ve bunlar dev bir topla futbol oynamaktadırlar.

Uzun süre önce oyunun ücretsiz olacağı duyurulmuştu. Yeni bilgisayar versiyonu sadece Epic Games mağazasında yer alan oyun artık tamamen ücretsiz hale geldi. Oluşan yoğunluk nedeniyle oyunun sunucularında çökme meydana geldi.

Rocket League Hakkında

Hemen herkesin öğrendiği gibi Rocket League arabalarla futbol oynadığımız bir oyun konseptinde. İkiye iki veya üçe üç gibi farklı modlarda maçlar yapabiliyoruz ve oyundaki amacımız rakiplerimizden daha fazla gol atabilmek. Bunun için sahada yer alan güçlendirmeleri topluyoruz ve araçlarımızın özelliklerini sonuna kadar kullanıyoruz.

Epic Games'e ait geliştirici bunun yanında Apple'ın Boot Camp’ini veya Linux için Wine uygulamasını kullanmanın oyunu oynamak isteyen kullanıcılar için alternatifler olduğunu söyledi.

Rocket League 2015 yılında, bir Indie yapım olarak hayatımıza girmişti. İlk günden itibaren de sadık bir takipçi kitlesi elde etmeyi başardı. Hatta oyun çok fazla ilgi gördü ve Hot Wheels gibi bazı oyuncak markaları lisanslı Rocket League oyuncakları ürettiler.

Uzun zaman önce ücretsiz olacağı duyurulan oyunun altyapısı herkese açılması için 16 Eylül’de güncelleme almıştı. 23 Eylül itibariyle konsollar dahil oyun, her platformda oynanmak için ücretsiz oldu.

Nasıl Yararlanabilirsiniz?

Rocket League diğer oynanması ücretsiz pek çok oyun gibi ek içeriklerle ve kozmetiklerle kazanç elde etme yoluna gidecek. Yenilik olarak oyuna, sezonlar ilave edilecek. Rekabetçi versiyon için yeni rütbeler, yeni seviyeler yer alacak.

Bugünden itibaren Epic Games’te bulunan oyunu ilk bir ay içerisinde indirip giriş yapanlar Hot Rocks Trail ve Sun Ray Boost gibi eşyaların sahibi olacaklar. Yine bu oyunculara bir de kupon hediye edilecek. Epic Games üzerinden yükleme yapıp sipariş verdiğinizde oyun, kütüphanenize eklenecek ve 60 TL değerinde bir de kupon kazanacaksınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz