Ana SayfaOyunHaberHarry Potter Puzzles & Spells Android ve iOS Versiyonu Çıktı

Harry Potter Puzzles & Spells Android ve iOS Versiyonu Çıktı

Oyun sektöründe geliştirici şirketler birbirleriyle yarış halinde ve bu, özellikle oyunseverlere sürekli yeni deneyimler yaşama imkânı veriyor. Mobil oyun dünyasının önemli isimlerinden birisi olan Zynga yeni oyunu Harry Potter Puzzles & Spells’i duyurdu. Harry Potter Puzzles & Spells şimdilik Android ve iOS kullanıcılarının beğenisine sunulmuş durumda. Harry Potter hayranlarının hemen dikkatini çeken ve büyük ihtimalle beğenerek oynayacakları oyun, Harry Potter’ın hikayesi ile birlikte filmin orijinal müziklerini, bazı seslendirmeleri de içinde barındırıyor. Bu da Harry Potter hayranlarına benzersiz bir deneyim yaşama imkânı sağlıyor.

Görevlerle Birlikte Gelişme İmkanı

Harry Potter Puzzles & Spells oyunu muggle olarak başlanıyor. Yani oyunun başında hiçbir büyücülük özelliğiniz yer almıyor. Sizlere görevler veriliyor ve görevleri yerine getirdikçe büyücülük dünyasında mesafe kat ediyorsunuz. Yani oyun, Hogwarts’ın sanal deneyimini sunacak biçimde geliştirilmiş bulunuyor.

Oyunca karakterinizin özelliklerini geliştirebiliyorsunuz ve bunun için karşınıza çeşitli bulmacalar çıkıyor. Bu bulmacaları çözmeniz isteniyor. Oyunda ilerledikçe karakterinizi geliştirme imkânınız artıyor. Her bulmacada Harry Potter evreninin en sevilen karakterlerini ve ikonik simgelerini görme şansınız oluyor. Ayrıca Harry Potter Puzzles & Spells oyunu içinde günlü görevler de sunuluyor. Bu görevler sayesinde özel ödül kilidini açma imkânınız oluyor.

Zynga yeni mobil oyununda özelleştirmelere de oldukça önem vermiş durumda. Karakterinizi farklı saç stilleri, yüz özellikleri, kıyafetler ve aksesuarla zenginleştirme imkânınız var. Yine oyun içinde diğer oyuncularla da karşı karşıya gelip büyücülük yeteneklerinizi savaştırabiliyorsunuz. Bu oyun modu, Kulüpler olarak adlandırılıyor ve oyuncular tarafından büyük beğeni alıyor.

Yedi Gün İçin Özel Hediyeler

Harry Potter Puzzles & Spells oyununda Hogwarts’ın dayanışma ve arkadaşlığa dayalı rekabet ortamında oyuncular diğer oyuncularla beraber kulüplere katılabiliyorlar. Kendi kulüplerini kurabiliyorlar. Bu sayede sosyalleşebilecek, çeşitli bulmacalar konusunda birlikte stratejiler geliştirebilecekler. Hayat haklarını paylaşabilecek, kulüplere özel etkinliklerde yarışabilecekler.

Önümüzdeki yedi gün içinde oyunu indirenler ekstra avantajlar kazanabilecek. Yedi gün içinde indiren herkes ek hayat hakkı, oyun içi altın ve oyun içerisindeki karakterine takabileceği Quidditch Gözlüklerini kapsayan Welcome Bundle paketi sahibi olacaklar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz