Ana SayfaOyunHaberHalo Infinite Çıkış Tarihiyle İlgili Yeni Bilgiler Paylaşıldı

Halo Infinite Çıkış Tarihiyle İlgili Yeni Bilgiler Paylaşıldı

Halo Infinite çıkış tarihi hakkında daha önce çeşitli duyumlar olmuştu. Xbox Series One, Series X/S ve PC için Halo Infinite çıkışına dair Amazon sayfasında yeni bilgiler paylaşıldı. Amazon sayfasındaki bilgilere göre oyunun kitabı The Art of Halo Infinite, 29 Haziran 2021 tarihinde çıkacak olarak listelendi.

Halo Infinite’in daha önce Xbox Series X lansmanıyla birlikte çıkacağı belirtilmesine karşın daha sonra güncelleme yayınlanarak çıkışın gecikeceği duyurulmuştu. Bu gecikme oyunun hayranlarını üzdü. Fakat şimdi oyunun ne zaman çıkacağına dair yeni bilgiler ortaya çıkmış oldu. Yakın zamanda yapılan bir Amazon listesine göre The Art of Halo Infinite adlı kitabın çıkış tarihi netleşti. Bu kitapta oyunla alakalı bilgilerin yer alacağı düşünülüyor ve Amazon üzerinde çıkış tarihi 29 Haziran 2021 olarak yer alıyor.

Amazon üzerindeki bir perakendecide ortaya çıkan Halo Infinite çıkış tarihi, oyunun çıkış tarihiyle alakalı yeni söylentilerin ortaya çıkmasını beraberinde getirdi. Eğer platform üzerinde yer alan kitabın çıkış tarihi doğru ise oyunun çıkmasına hala uzun bir zaman olduğunu söyleyebiliriz.

Oyunseverleri Heyecanlandıran Paylaşım

Halo Infinite çıkış tarihinin gecikmesiyle beraber oyuna yeni özelliklerin ekleneceği düşünülüyor. Fakat Xbox Series X’in lansmanıyla birlikte Halo Infinite’in çıkmayacak olması ise oyuncular tarafından eleştirilerin yapılmasına neden oluyor. Bazı kişilerse oyunun The Art of Halo Infinite kitabıyla aynı süreçte çıkacağını ortaya atmış durumda. Bu da oyunun sevenlerini yeniden heyecanlandırmış oluyor.

Kitap ile oyunun eş zamanlı çıkması, yani 29 Haziran 2021 tarihinde oyunun çıkacağı öngörüsü için çok fazla olasılığın doğrulanması gerekiyor. Bunlardan ilki The Art of Halo Infinite kitabının Amazon’daki çıkış tarihinin doğrulanması gerekiyor. İkinci olarak kitabın oyunla aynı dönemde çıkacağının varsayılması gerekiyor. Bu noktada şunu da belirtmekte fayda var ki bu tür kitaplarla oyunlar genelde aynı dönemde çıkış yapmışlar… üçüncü olasılık ise Microsoft’un Halo Infinite’i haziran ayında piyasaya sürmesini kendisi için avantajlı görmesi, buna ikna olması gerekiyor.

Halo Infinite Çıkış Tarihi

Halo Infinite çıkış tarihi ile alakalı şu ana kadar elde edilen bütün bilgiler sözün doğrusu birer söylentiden ibaret durumda. Şu ana kadar açıklanan tek resmi duyuruya göre oyun, 2021 yılında çıkacak. Oyunun geliştiricisi 343 Industries tarafından yapılan planlamalara göre 2021’in başlarında ya da sonlarında bir lansman düzenlenebilir. 343 Industries yapmış olduğu son açıklamalarında Halo Infinite hayranlarının medyada ortaya atılacak ve atılan söylentilere kimsenin itibar etmemesi gerektiğini söylemiş, oyunun çıkış tarihi ile kesin bilgilerin yine kendileri tarafından kamuoyuna duyurulacağını belirtmişti.

Her ne kadar geliştiricinin açıklamaları bu yönde olsa da çeşitli bilgilerin resmi kanallardan önce sızmayacağı garantisi de yok. Bu yüzden her söylenti, oyunseverleri heyecanlandırıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz