Ana SayfaOyunHaberTwitch Prime Üyelerine Ücretsiz Şubat Ayı Oyunları

Twitch Prime Üyelerine Ücretsiz Şubat Ayı Oyunları

Twitch PRIME Şubat 2022 Ücretsiz Oyunları

  • Destiny 2 Season of The Lost Pyrrhic Victory Exotic Bundle
  • Blankos Block Party
  • Splitgate
  • Stellaris
  • Ashwalkers A Survival Journey
  • As Far As The Eye
  • Double Kick Heroes
  • Golazo! Football League

Twitch ve Amazon Prime üyelerine yönelik olarak oluşturulan fırsatlar, son derece cazip şekilde devam ediyor. Twitch Prime üyelerine yönelik olarak mevcut fırsatlar arasında Civilization IV’in ücretsiz olması bulunuyor. Serinin geçmiş oyunu olsa da tüm DLC’leri içeren bir paket halinde hediye ediliyor olması sayesinde, satın alıma gerek kalmadan kolaylıkla oynayabilmek mümkün hale geliyor. Twitch Prime üyesi olanlar için 27 Şubat tarihine kadar devam eden ücretsiz Civilization IV fırsatı, 27 Şubat sonrasında yerini Devil May Cry Collection HD’ye bırakacak.

Twitch ve Amazon Prime üyelerine yönelik olarak oluşturulan fırsatlar, son derece cazip şekilde devam ediyor. Twitch Prime üyelerine yönelik olarak mevcut fırsatlar arasında Civilization IV’in ücretsiz olması bulunuyor.
Twitch Prime Üyelerine Ücretsiz Şubat Ayı Oyunları 1

Twitch Prime Aboneleri İçin Şubat Ayı Oyunları

Twitch Prime abonesi olanlar veya 7 günlük deneme sürümüne sahip olanlar da şu anda aktif olarak ücretsiz sunulan Civilization IV’e ulaşabiliyorlar. Oyun sayfasına gidilmesiyle beraber Civilization IV’e erişim sağlayabilmek mümkün. Twitch’in masaüstü uygulamasının indirilmesiyle beraber de oyuna sahip olabilmek mümkün hale geliyor. Civilization IV Complete Edition Steam üzerinde, indirimli fiyatıyla beraber 12,25 TL fiyat etiketine sahip.

Devil May Cry Collection HD’nin Şubat’ın 27’sinden sonra ücretsiz olarak Twitch Prime abonelerine sunulması bekleniyor. Oyunun grafik açısından yeterlilik seviyesinin daha üzerinde tasarlanmış olmasıyla beraber, oyunculara HD deneyimini en iyi şekilde yansıtmayı başarıyor. 60 FPS ile birleşen grafiklerle DMC serisinin en doyurucu oyunlarından biri olarak kabul ediliyor olmasıyla beraber, serinin sonuna gelindiğinin de göstergelerinden oluyor. 27 Şubat sonrası ücretsiz olarak abonelerle buluşacak oyunun Steam fiyatı ise 90 TL seviyesinde.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz