Ana SayfaOyunDragon Quest XI S: Echoes Of An Elusive Age - Definitive Edition

Dragon Quest XI S: Echoes Of An Elusive Age – Definitive Edition

2017 yılında yayımlanan ve Dragon Quest’in 11. Oyunu olma özelliği taşıyan ‘Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age – Definitive Edition’ yayınlandığı günden beri sevilen oyunlar arasında yer almaktadır. Oyun ile birlikte gelen yenilikler, oyun severlerin beğendiği oyunlar arasında yer almıştır. Gelin, Japonya’da en popüler oyunlar arasında yer alan ‘Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age – Definitive Edition’ oyunu hakkında biraz konuşalım.

Sürprizlerle Dolu Bir Kahraman Hikâyesi

Çok standart ve normal bir şekilde başlayan ‘Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age – Definitive Edition’, bir krallıkta doğan, ailesi trajik bir şekilde olaylar yaşayan, daha sonra yaşlı bir adamın çocuğu bulup büyütmesi ile hikâyeye başlanıyor. Buraya kadar her şey gayet normal. Fakat daha sonra, çocuk büyüyor ve artık özel yetenekleri keşfediliyor. Hikâye aslında buradan sonra başlıyor. Çocuk, dünyayı kurtaran bir kahraman olduğunu fark ediyor ve olaylar böyle başlıyor. Bundan sonra her şey sürpriz. Çünkü sizi farklı maceralara sürükleyen bir oyun ile karşılaşıyor ve kendinizi oyuna kaptırıyorsunuz. Oyun içerisinde, daha önceki serilerde olduğundan daha fazla yenilik olması da, oyunu oynamasını zevkli ve daha heyecanlı kılıyor. Oyun içerisinde verilen görevler de bir o kadar yerli yerinde. Hem kahramana, hem de yan ekip arkadaşlarına verilen bu görevler hikâye ile tam bir bütünlük sağlıyor.

Oyun Hakkında Genel Yorum

Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age – Definitive Edition’ oyunu, dopdolu ve eğlenceli bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Yenilikler, oyun içerisindeki her şeyi daha etkili kılıyor. Oyun severler için müthiş heyecanlı bir oyun deneyimi olacak olan ‘Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age – Definitive Edition’, birçok yönden başarılı bir oyun. Oyuncu performansı da, oyunun sürüm performansı kadar yüksek olarak seyretmektedir. Aynı zamanda oyunun, birçok cihazda problemsiz bir şekilde oynanabilmesi ayrı bir artı katmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz