Football Manager 2021 Mobile Çıktı

Masaüstü cihazlar için bir süre önce piyasaya çıkan Football Manager 2021 oyununun mobil sürümü, oyun severler tarafından uzun zamandır bekleniyordu. Oyun uzun bir bekleyişin ardından nihayet piyasaya çıktı ve kullanıcılar tarafından da pek çok olumlu yorum aldı.

Football Manager 2021 Yeni Özellikler

Artık mobilde de oynanabilecek olan Football Manager 2021 mobile, yeni özelliklerle birlikte oyunun takipçilerini heyecanlandırdı. Oyunda karşımıza pek çok yeni özellik çıkıyor.

Bu özellikleri şu şekilde listeleyebiliriz:

  • Yeni taktiksel şablonlar,
  • Yeni oyuncu rolleri,
  • İyileştirilmiş ve güncellenmiş duran top seçenekleri,
  • Yeni tasarlanmış oyucu dinamikleri,
  • Oyuncu etkileşimlerinin ve diyalogların yeni yolları,
  • Üç yeni oynanabilir ülke.

Oyun, bu yeni özelliklerin dışında henüz duyurulmayan ve ilerleyen zamanlarda güncellemeler ile oyuna dahil edilecek pek çok yeni özellik de vaat ediyor.

Football Manager 2021 Mobile Nasıl Oynanır?

Football Manager 2021 mobil versiyonu edinmek istiyorsanız, bunun için App Store ya da Play Store’u kullanabilirsiniz. Oyun hem mobil cihazlarda, hem de tabletlerde oynanabiliyor. Oyunu oynayabilmek için IOS sürümünüzün minimum 9, Android sürümünüzün ise minimum 4.4 olması gerekiyor.

Football Manager 2021 Mobile Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Football Manager mobil oyununun 2021 versiyonunda, artık yönetebileceğini üç yeni ülke bulunuyor. Bunlar Kanada, Arjantin ve Meksika. Aynı zamanda güncellenmiş olan oyuncu havuzu ile birlikte oyun içerisinde yer alan futbolcuların sayısı da bir hayli arttı. Eğer isterseniz genç oyuncu havuzlarını tarayarak ortaya pek çok yeni yetenek çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda güncellenen taktiksel şablonlar ile birlikte, pek çok farklı oyuncu rolü ve taktiksel kombinasyon da üretebilirsiniz. Aynı zaman yeni oyuncu dinamikleri ile birlikte taktiksel stratejinizi daha da özgünleştirebilirsiniz.

Football Manager 2021 Mobile ile İlgili Gelen Yorumlar

Football Manager 2021 mobil oyunu, uzun zamandır oyunun takipçisi olan ve severek oynayan kullanıcılardan geçer not almayı başardı. Özellikle taktiksel şablonlarla ilgili yapılan güncellemeler ve oyunlarla etkileşim kurmanın yeni yollarının yaratılması, kullanıcıların en beğendiği yeniliklerden bazıları oldu.

İlgili Makaleler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sosyal Medya

98BeğenenlerBeğen
1TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et

Son Yazılar