Ana SayfaOyunZula'ya Mardin Haritası Eklendi

Zula’ya Mardin Haritası Eklendi

Oyun sektöründe her gün yeni güncellemeler olan zulaya mardin haritası eklendi Zula birçok FPS oyununu geçen bir oyun olmaya devam ediyor. Zula Türk yapımı bir oyundur. Zula’ya Mardin haritası eklenmesi ile beraber yeni Mardin Etkinliği çıkarttı. Mardin Etkinliği 2 hafta boyunca sürecek eğlenceli ve güzel bir etkinliktir.

Zula Mardin Festivali

Dediğimiz gibi zulaya mardin haritası eklendi

2 hafta sürecek olan Mardin Etkinliği dev bir etkinliktir. Mardin Festival’indeki etkinlikler;

  • İki hafta süre içinde oynadığınız her Mardin Haritası maçında %100 bonus XP hediye olarak geliyor.
  • İki hafta Mardin Festival’inde birçok farklı yarışma bulunmaktadır. Bu yarışmalar da kendine güveniyorsan katıl, en yüksek puanı al Mardin Haritası’na ismini yazdırma şansı yakala.
  • Mardin Festival’inde bulunan Mardin Haritasında ayrı görevler bulunmaktadır. Bu görevleri tamamlayarak ödül yağmuru sezonunda daha kolay yükselirsiniz.

Mardin Festival’indeki etkinlikler bunlardır. Her gün yeni oyuncu kazanan Zula’ya sizde kolayca katılabilirsiniz.

Zula Nasıl İndirilir

Biliyorsunuz zulaya mardin haritası eklendi Mardin Haritası ile beraber birçok yeni kullanıcıya sahip olan Zula çok fazla kullanıcı da indirmek istiyor. Zula indirmek çok basit ve çok hızlı bir şekilde indirilir. Zula indirmek için Zula’nın resmi sitesinden hemen indir butonuna basarak kolayca indirebilirsiniz.

Zula Ne Zaman Çıktı?

Zula bildiğiniz üzere tamamı ile Türk yapımı bir FPS oyunudur. Bildiğiniz gibi zulaya mardin haritası eklendi Türk Yapımı olduğu için indirmeyenlerin de indirmesini tavsiye ederiz. Peki bu Zula oyunu ne zaman, hangi tarihte aramıza katıldı. Zula ilk sürüme çıkma tarihi 2016 yılının haziran ayıdır. 2016 da piyasaya sürülen Zula hızla büyüdü ve en güzel FPS oyunlarının arasına yazılmayı başardı.

​​​​​​​Zula Kaç Gb, Bilgisayarım Kaldırır Mı?

Zula indirmek istiyorsunuz ancak bilgisayarım kaldırmıyor mu, diyorsunuz. Yeni gelen haritalardan bir olan zulaya mardin haritası eklendi Zula’ya her ne kadar yeni haritalar gelse bile çok düşük sistem gereksinimleri kaldırır. Zula’nın en düşük sistem gereksinimlerini birçok bilgisayar rahatlıkla kaldırır. Ancak kaldırmaya bilgisayarlar da olacaktır.

Zula’nın en düşük sistem gereksinimleri;

  • Windows 7/8 ve 10
  • 2 GB ram
  • Athlon 2500 ekran kartı
  • 2 GB depolama

Bu sistem gereksinimleri en düşük sistem gereksinimleridir. Sizde en düşük bunlar varsa bilgisayarınız zulayı kaldırıyor olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz