Tomb Raider Reloaded Mobil Geliyor

Tomb Raider Reloaded, Square Enix tarafından yapılan bir açıklama ile mobil cihazlar için geliştirildiğini duyuldu. Oyunun, Android ve iOS uyumlu cihazlar için geliştirildiğini açıklayan Square Enix, elbette başrol karakterinin Lara Croft olduğunu da oyun severler için duyurdu. Bu anlamda, mobil için uyumlu olarak geliştirilen Tomb Raider Reloaded mobil, oyundaki yeni düzenlemeler ve gelişmeler ile birlikte mobil cihazlarda fantastik ve eğlenceli bir dünyaya kapı aralayacak gibi görünüyor. Bu anlamda; oyunun ana temasında, renklerde de dikkati en çok çeken olay fantastik bir dünya anlayışının benimsendiği konusudur. Renklerin ve oyuncuların canlılığı da mobil cihazlara ayrı bir hava getirecek gibi duruyor.

Tomb Raider Reloaded Ne Zaman Yayınlanacak?

Tomb Raider Reloaded mobil uyumlu oyunun, geliştirici firma tarafından 2021 yılında yayınlanacağı duyuruldu. Hangi ayda çıkması muhtemel bilinmiyor elbette fakat 2021 yılında Tomb Raider Reloaded mobil uyumunun tamamlanmış olacağı ve mobil cihazlara yüklenebileceği de açıklanan bilgiler arasındadır.

Tomb Raider Reloaded Oyunu Genel Değerlendirme

Emerald City Games’in geliştirdiği mobil uyumlu Tomb Raider Reloaded, yapılan açıklamalar ile henüz tam bir netlik kazanmadı. Oyun hakkında çok fazla bir ayrıntı bilmediğimiz için özel bir yorum yapmak elbette zor. Fakat Square Enix tarafından aktarılan bilgilere göre oyunun ücretsiz oynanabileceği açıklanmış durumda. Aynı zamanda oyunun bir aksiyon arcade olduğunu da açıklayan şirket, Tomb Raider Reloaded mobil uyumlu oyunun fragmanını da yayınlamış durumda. Fragmanda elbette başrol oyuncusu olan Lara Croft ve silahları göze çarpmaktadır.

Oyun içerisinde, Lara Croft’un oyun içerisinde karşısına dinazor ve muazzam büyüklükte örümcekler çıkmakta ve bir de Lara’nın tehlikeli ve farklı farklı tuzaklardan başarı ile geçmesi beklenmektedir. Lara Croft’un başrolde olduğu bir diğer oyunlar olan Lara Croft Go ve Tomb Raider: Relic Run gibi mobil cihaza uyumlu oyunlar da aksiyon oyunları türleri arasındaydı. Bu anlamda Lara’nın yine, Tomb Raider Reloaded mobil uyumlu oyunda; birçok türlü yaratığa ve tuzağa karşı koyması da, kişilerin mobil cihazlarında, bilgisayarda oynuyormuş hissi verdireceğini düşündürüyor.

İlgili Makaleler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sosyal Medya

98BeğenenlerBeğen
1TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et

Son Yazılar