Abandon Ship’in Sürüm 1.0 Güncellemesi Oyun severler ile Buluştu!

Fireblade Software tarafından geliştirilen ve beta sürümü ile erken erişim sağlanmasının ardından geçen 20 aylık bir süre sonrasında Abandon Ship oyununun yeni versiyonu olan 1.0 modu tam sürümü ile bizlere Ekim 2019 tarihinde sunuldu.  Oyun şuan için PC platformlarında oyun severler ile buluşmuş durumda. Abandon Ship oyununu Steam üzerinden satın alıp Microsoft Windows, MacOS, Linux işletim sistemi üzerine kurarak oynayabilirsiniz.

Abandon Ship oyunu hırçın denizin üzerinde geminiz ile düşmanlarınızı alt etmeye çalıştığınız, hem doğanın karşı konulmaz gücüne hem de düşmanlarınıza direndiğiniz çevrimiçi olan muhteşem bir korsan gemi oyunudur.

20 aylık bir beta test sürecinin ardından bizlere 1.0 tam sürümü ile sunulan oyun birçok oyun sever tarafından beğenilmiş ve steam üzerinde olumlu geri dönüşler almıştır. Beta sürümü ile gerçek sürümü arasındaki karşılaştırmayı yapan kullanıcılar çok büyük gelişmelerin ve farklılıkların yer aldığını, geliştiricilerin büyük bir çalışma ile başaralı sonuçlar elde ettiklerini açıklamışlardır.

Version 1.0 İle Gelen Yenilikler

Abandon Ship oyununun 22 Ekim tarihinde bizlere sunulması ile birlikte oyun içinde oluşan birçok değişikliği gözlemlemiştik. Bu değişikleri sıralayacak olursak öncelikle kendi korsan üssünüzü kurabileceğiniz ve düşmanlarınız ile savaşabileceğiniz ücretsiz bir oyun modu eklenmiş. Bu oyun modu yanı sıra farklı bir oynama zevki sunan ve oyunun ana çıkış hikâyesinin bizlere çok güzel bir şekilde yaşatarak anlatan hikâye modu oynanışı da bu güncelleme ile bizlere sunulan gelişmelerden birisi arasında yer alıyor. Bunlar haricinde oyun içinde kendi korsan geminiz ile keşfedebileceğiniz 15 farklı bölge, her biri birbirinden eşsiz bir adaya sahip olan 100’den fazla harita Abandon Ship oyununa eklenen oyun alanları içerisinde yer alıyor. Sadece haritalar konusunda değişikliklere ve eklemelere gitmeyen Fireblade Software birçok farklı gemi modeli türü, lifeboat ile de bizlere farklı deneyimler yaşatmayı hedefliyor.

Aklımıza bile gelmeyecek olan bir yeni eklenti ise oyunda bulunan erkek kaptan yanında kadın kaptan seçimi de gelen güncellemeler arasında yer alıyor. Fireblade Software tarafından yapılan açıklamaya göre Tam sürüm için gelen değişiklikler ve yenilikler bunlarla sınırlı olmayıp, oyunun başarılı olması ve daha yüksek oynayıcı kitlesine ulaştırılması için oyun genişlemesinin devam edeceğini bizlere söylüyor. Bu sevindirici haber birçok oyun sever tarafından heyecan ile karşılanmış durumda.

Abandon Ship Oyunun Fiyatı

Muhteşem bir deniz üstü serüveni yaşatan bu oyun bizlere diğer oyunlardan farklı bir duyguyu yaşatmayı başarıyor. Oyuna sahip olmak isteyen oyun severlerin bu oyunu Steam platformu üzerinden 40 TL fiyat karşılığında alabileceğini ve orijinal soundtrack oyun içi içerik eklentisine de yalnızca 10,5 TL gibi bir fiyat ile sahip olabilirsiniz. Versiyon 1.0 ile sizi büyük bir kaptanlık macerası bekliyor!

İlgili Makaleler

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sosyal Medya

98BeğenenlerBeğen
1TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et

Son Yazılar