Internet Cafe Simulator Nasıl Bir Oyun

Internet Cafe Simulator

Internet Cafe Simulator Cocopo şirketi tarafından bilgisayar platformu için geliştirilen ve Cheesecake tarafından oyun severleri ile buluşturulan Microsoft Windows üzerinde çalışan bir simülasyon oyunudur. 25 Ekim 2019 tarihinde Steam platformu üzerinde lansmana çıkarak bizlere sunulmuştur.

Oyunun ana hedefi ve oynanma amacı belirli bir bütçe ile internet cafe kurmak ve müşteri memnuniyetini yüksek tutarak daha çok müşteri çekip, dünyanın en iyi internet kafesini kurmak üzerine kurulu bir oyundur.

Macera ve simülasyon oyunu olarak bilgisayar platformu üzerinde oyunculara sunulan Internet Cafe Simulator günümüz oyunlarında çok farklı bir yapıya sahip ve ilk defa bu tema ile çıkan bir oyun oynamanın vermiş olduğu bir heyecanda içerdiği kesin.

Internet Cafe Simulator Nasıl Oynanır?

 Öncelikle kısa bir bilgi verecek olursak Internet Cafe Simulator oyununda Türkçe dil desteği mevcut. Oyunun içerisinde şuan için birçok bug bulunsa da güncellemeler ile bu sorunlar giderilebilir ve stabil bir oyun keyfi elde edilebilir.

Oyunun ana amacından daha önce bahsetmiştik. Belirli bir bütçe ile internet kafe açacak ve işletip, yüksek müşteri memnuniyeti yakalayarak dünyanın en iyi internet kafesini kurmaya çalışacağız.

Oyunun başlangıcında bize 10000 dolar değerinde bir par a veriliyor veya ikinci bir seçenek olarak 10000 dolar ve yanında da 10000 dolar değerinde kredi çekme imkânı vererek bizlerin 20000 dolar bir sermaye ile işe koyulmamızı bekliyor. Oyun içerisinde bizler adına kiralanmış hazır bir otel odası bulunuyor. Burada bu internet kafe serüvenimiz başlamış oluyor.

Internet Cafe Simulator oyununun bize sağlamış olduğu meydanda bir adet dükkânımız bulunuyor. Önce oraya giderek dükkânı açıyoruz ve tozlu olan çevreyi temizledikten sonra bilgisayarı çalıştırıp, internet kafe açmak için gerekli olan eşyaları tek tek sipariş veriyoruz. Ayrıca sadece eşya alımı değil, dükkânı büyültmek ve daha çok işçi alımı gibi ileri düzeylere ulaşınca yapılabilecek işlemlerde mevcut.

Oyun içinde güzel bir internet kafesi için gerekli olan tüm teçhizatı tamamladıktan sonra her şey yüksek müşteri memnuniyeti kazanımına kalıyor. Her müşterinin kafasının üzerinde bulunan bir memnuniyet ifadesi var. Memnuniyet yüzdesi arttıkça sizlerin internet kafe gelişiminizde artıyor.

İnternet kafenize sadece bilgisayar değil, kazı kazan, langırt, kaplama sandığı, yiyecek ve içecek satış üniteleri gibi eklentiler ekleyerek bu hizmeti daha kaliteli bir düzeyde yapabilirsiniz. Amaç en iyi işletme hizmeti ile en kaliteli hizmet sunan internet kafe oluşumunu sağlamak.

Internet Cafe Simulator ’in Sitem Gereksinimleri

Özellik olarak çok yüksek bir grafik özelliğine ve işlemcimizi yoracak bir yapıya sahip olmadığını söylemek isteriz.

Minimum Sitem Gereksinimleri; Windows 7 ve üzeri bir işletim sistemi, 2 GHz üzeri dual Core CPU, 2 GB RAM ve Intel HD Graphics 4000 ve üzeri bir sürüm ve 5 GB’lık bir boyut ihtiyacı Internet Cafe Simulator oyununu çalıştırmak için yeterli bir oyundur. Bu ve üzerinde bir sistem ile bu oyunun j-keyfini sürebilirsiniz.

İlgili Makaleler

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sosyal Medya

98BeğenenlerBeğen
1TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et

Son Yazılar