Ana SayfaMobil Otobüs Oyunları Yoğun İlgi Görüyor!

Mobil Otobüs Oyunları Yoğun İlgi Görüyor!

Artık teknolojinin çok hızlı bir şekilde ilerlemesi ile birlikte mobil platformlar üzerinde oynanabilen çok fazla sayıda oyun geliştirildi. Oyun severler tarafından en çok oynanan oyunlar arasında simülasyon oyunları da yer alıyor. Oyuncular gerçek hayatta yapılabilecek olan şeyleri sanal ortamlarda da gerçekmiş gibi yapmak istiyor. Bu yüzden simülasyon oyunları çok büyük ilgi görüyor. Bu oyunlar arasında otobüs simülasyon oyunlarının büyük bir payı var. İşte son zamanların en çok indirilen mobile otobüs simülasyon oyunları;

Otobüs Simulator Ultimate Oyunu

Zuuks Games tarafından geliştirilen Otobüs Simulator Ultimate, GooglePlay ve AppStore mağazalarına eklenmelerinin hemen ardından bir haftalık süreçte 1,5 milyon kez indirilerek alanında büyük bir öneme sahip oldu. Oyun grafikleri incelendiğinde mobil oyun kategorisinde en fazla detaylara sahip olan otobüs simülatörü            olmayı başarmış bir oyundur. 

Oyun içerisinde sanki gerçek hayatta otobüs yolculuğu yapıyormuş gibi radyo özelliğinin aktif olmasından, ikram servisi gibi birçok farklı ince detayları içeriyor. Oyunun amacı oyun içerisinde yolcu taşımak ve kazanılan para ile yeni otobüsler alarak filoyu genişletmek.

Oyun içi haritada Avrupa için 5 ülke ve Türkiye için ise 15 şehir bulunuyor. Para kazanarak yeni şehirlere ofis açmakta ve ticareti geliştirmektesiniz. İşte tam simülasyon oyunu severlere göre bir uygulama olan Otobüs Simulator Ultimate ile sizde gerçek hayattaki gibi bir otobüs şoförü deneyimi yakalayabilirsiniz.

Bus Simulator 17 Oyunu

Otobüs Simulator Ultimatesonrasında en çokindirilen ve en gerçekçi grafikleri ile bizlerin beğenisini kazanan bir diğer oyun ise 2017 yılından beri aktif olan Bus Simulator 17 oyunudur. Oyunda bir otobüs yolculuğunda olabilecek her senaryo en gerçekçi şekilde tasarlanmış durumdadır. Sinyaller, ışıklar, sesler, her şey gerçek hayattaki gibi. Otobüs Simulator Ultimate kadar başarılı olamasa da büyük bir hayran kitlesi olduğunu söyleyebiliriz.

Eğer sizlerde mobil simülasyon oyunları konusuna ilginiz var ise ve gerçekçi grafikler olan, stabil çalışan mobil oyunlar arıyorsanız sitemizi takip ederek en güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Otobüs Simulator Ultimate ve Bus Simulator 17 oyunlarını sizlerde GooglePlay ve AppStore üzerinden ücretsiz olarak temin edebilir ve oynayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz