Ana SayfaEuro Truck Simulator 2 Nasıl Bir Oyun ?

Euro Truck Simulator 2 Nasıl Bir Oyun ?

Yaptığı simülasyonlarla, simülasyon oyuncularının tamamını kendinde toplamayı başarmış olan SCS Software firmasının kamyon ve tır simülasyonları için yapmış olduğu oyunların sonuncusu sayılan Euro Truck Simulator 2, bugüne kadar çıkmış oyunlardan daha üstün nitelikler taşıyan bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. 19 Ekim 2012’de oyunculara merhaba diyen bu oyunun Avrupa haritası üzerinde gezinmeye ya da yük taşımaya olanak sağlaması oyuncular tarafından en sevilen özelliklerden olmakta. Aralarında tır markalarının en bilinenlerinden sayılabilecek Volvo, Mercedes-Benz, Renault, MAN gibi markalara yer veren oyunda toplamda 7 adet lisanslı tır markası yer alıyor. Gelişmiş oyun özellikleri ile birlikte oyuncuların en sevdiği oyunlardan biri haline gelen Euro Truck Simulator geliştirilen ek paketlerle sürekli olarak yenilerek oyuncuların karşısına çıkmaktadır.

ETS 2 Oynanışı ve Özellikleri

Serideki daha önce gelen oyundan ilk bakışta grafikleri ve teknik detayları ile farklılık göstermekte olan bu oyun kişilerin kendilerine bir profil açmaları ve oyuna başlayacakları şehirleri seçmeleri ile başlamaktadır. Kişiler bu noktada borca girerek yeni bir şirket kurmayı ya da bir tır satın almayı tercih edip oyuna başlayabilirler. Gidilecek olan bölgeye bağlı olarak zaman zaman yağışlı olabilen oyunun iklimini oyuncuların oyun ayarlarından kendilerinin ayarlaması da mümkün olmaktadır. Toplamda 60’tan fazla Avrupa şehrini içinde barındıran bu oyun kişilerin başka şehirlerde satın alabilecekleri garajlarla kendi şirketlerinin büyümesine de olanak tanıyor.

ETS 2 Güncelleme Paketleri

Euro Truck Simulator 2 oyununun bugüne kadar geliştirilmiş olan kamyon ve tır simülasyonları içinde bu kadar çok ilgi görmesi ve oynanmasındaki en temel sebeplerin başında oyunun oynanış özellikleri açısından üstün olması gelse de pek çok oyuncu uzun süreli oynayışlardan sonra tekrarlardan kaynaklı olarak oyundan sıkılabileceğine dikkat çekiyordu. Ancak oyun üreticileri tarafından sürekli olarak yenileri eklenen güncellemeler sayesinde bu durum ortadan kalktı. Going East DLC ve Scandinavia DLC gibi paketlerle çok daha geniş bir coğrafya oyunu oynama fırsatı sunulurken oyuncuların oyundaki gerçekli hissini artıracak olan pek çok paket de indirilmeye açık hale getirildi.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz