Ana SayfaOyunHaberMayıs Ayında Çıkacak Oyunlar Ve Oyunlara Dair Detaylar

Mayıs Ayında Çıkacak Oyunlar Ve Oyunlara Dair Detaylar

Sizler için içeriğimizde bu yılın Mayıs ayında çıkacak olan oyunları listeledik. İçlerinde uzun süredir beklenmekte olan ve daha aylar öncesinden büyük heyecanlar yaratan oyunlar da mevcut! İşte Mayıs ayında çıkacak olan oyunlar;

  • Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 muhtemelen 2020’nin en fazla beklenmekte olan oyunların en başında geliyor. Tam anlamıyla bir efsane haline gelmiş olan The Witcher serisi ile oyun severlerin listelerinin birinci sırasına yerleşen Polonyalı stüdyo CD Projekt’in geliştirmiş olduğu bu yapım oldukça uzun bir süredir merakla bekleniyordu. Oyunda, oyuncularımız birer kanun kaçağı paralı asker olan V rolünü veriliyor. Maceramız ise geleceğin teknolojileri ile donatılmış bir yer olan Night City’de ilerleyecek. Oyunun en fazla dikkat çeken ayrıntısı ise elbette ki Keanu Reeves’i de bünyesinde bulundurması.

  • Dying Light 2

Zombi temalı oyunlar içerisinde en popüleri haline gelmiş ve en başarılı örneklerinden bir tanesi olan oyun Dying Light’ın ilk oyunu kurgusal bir şehirde, Harran’da geçiyordu; Dying Light 2 ise insanoğlunun ayakta kalmayı başarmış olan son yerleşim yerinde geçecek. Zombi virüsü karşısında kaybedilmiş olan bir savaşın 15 yıl sonrasında ilerleyeceğimiz oyunda; Aiden Caldwell olarak tıpkı ilk oyunda olduğu gibi sık sık parkur yapacağız, zombi öldüreceğiz ve oyunun bütün dünyasını etkileyecek olan kararlar almak zorunda kalacağız.

  • Ghost of Tsushima

13. yüzyılın sonlarındayız. Moğol İmparatorluğu’nun Doğu’yu fethetme süreci adeta bütün ulusları yok ederek devam etmektedir ve sırada da Japonya’ya vardır… Ancak oraya ulaşılması için arada geçilmesi gereken bir ada bulunmaktadır; Tsushima Adası. Gerçekleştirilen saldırıların ardından harabeye dönmüş olan bu adada hayatta kalmayı başarabilmiş olan son samuray savaşçılarından bir tanesi Jin Sakai’yi kontrol etmemiz gerekmektedir. Jin Sakai’yi kontrol ederek halkı bir şekilde korumalı ve evimizi geri almalıyız…

  • The Last of Us Part II

İlk oyundan yaklaşık beş yıl sonrasını konu edinmekte olan bu yeni oyun içerisinde eski efsane ikilimizin Wyoming’de ve huzur içerisinde bir hayat sürdüklerini görmekteyiz fakat bu dönem oldukça trajik bir olay ile son bulacak ve bizler de Ellie’yi kontrol ederek intikam almak amacıyla yeniden yollara düşeceğiz.

  • Wasteland 3

Serinin devam oyunu olarak karşımıza çıkan Wasteland 3 ile yeniden bir post apokaliptik dünyaya giriş yapıyoruz. Sıcak çöllerden geçecek ve karlı dağlara kadar tırmanacak olduğumuz bu macerada bir çöl korucusunu kontrol edeceğiz… Colorado Patriği’nin vermiş olduğu görevi yerine getirmek amacıyla çok büyük bir mücadele vereceğiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz