Ana SayfaOyunHaberFar CRY 6 Ne Zaman Çıkacak?

Far CRY 6 Ne Zaman Çıkacak?

Ubisoft’un yapımcılığını üstlenmiş olduğu Far Cry 3 isimli oyunun piyasaya sürülmesi ile birlikte marka satış başarısını tekrarlamak adına oyun serisini de devam ettirebilmek için hızla çalışmalarını sürdürüyorlardır. Pek çok değişiklik ile karşılaşmasak da grafik kalitesinin bir nebze daha arttırılmış olduğu Far Cry 5 ve Far Cry New Dawn isimli oyunların arkasından şimdi de Far Cry 6 oyunu gündemdeki yerini aldı.

  • Far Cry: Blood Dragon,
  • Far Cry: Primal,
  • Far Cry: New Dawn

isimli oyunlar başta gelmek üzere oyun sevenlerin fazlasıyla yoğun bir ilgi göstermekte oldukları bu seriler tamamlanmıştı. Far Cry 5, oyun severler tarafından pek beğenilmese ve epey bir eleştiriye maruz kalsa bile, satışta rakiplerine karşı oldukça büyük bir üstünlük kazanmayı başarmıştı.

Far Cry 6’nın çıkış tarihi ile ilgili olarak epey bir iddia ortaya atılmış ve uzun bir süre konuşulmuştu. Ancak buna rağmen bu zamana kadar henüz net bir bilgi yer almıyordu oyunun piyasaya ne zaman sürüleceği ile ilgili; oyun ile ilgili en net bilgi, yalnızca oyunun piyasaya sürüleceği yönündeydi. Far Cry devam oyununun henüz geliştirilme aşamasında olduğu ve bu oyunun da aynı serinin dördüncü ve beşinci oyununa fazlasıyla benzer nitelikler taşıyacağı öne sürülmekteydi.

FAR CRY 6 ÇIKIŞ TARİHİ SIZDI

Oyun dünyası içerisinde fazlasıyla güvenilir olan kaynaklardan bir tanesi ve oldukça isabetli sızıntıları ile tanınan Kotaku’dan Jason Schreier bundan kısa bir süre önce bir rapor paylaşmıştı. Paylaşmış olduğu bu rapor doğrultusunda Far Cry’ın yeni oyunu Mart 2021’de piyasalar ile buluşmaya hazırlanıyor. 2020 ve 2021 seneleri arasında tanıtılmaya hazırlanan 5 önemli oyunun içlerinden en sonuncusunun da Far Cry 6 olacağı söyleniyor.

FAR CRY 6 SONRASINDA ARA OYUN GELECEK Mİ?

Ubisoft’un Far Cry 6 isimli oyunun ardından yeni bir ara oyun daha süreceği öne sürülmekte olan konular arasında yerini alıyor. Daha fazla oyuncu elde edebilmek adına ara bir oyun çıkarılması ihtimaline de neredeyse herkes şuan kesin gözü ile bakıyor. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz