Ana SayfaOyunHaberEvde Kalınan Süre Boyunca World Of Warships Oyuncularına Verilecek Destek

Evde Kalınan Süre Boyunca World Of Warships Oyuncularına Verilecek Destek

Wargaming, bütün dünya genelinde yaşanmakta olan corona virüs salgını yüzünden evlerinden çıkmamak zorunda olan bütün oyuncularına destek olmak adına spor ve yemek programı paylaşmaya başladı. Eve kapanmış olan bütün insanların ruh sağlıklarını koruyabilmeleri için bir takım aktiviteler yapmaları sık sık önerilmekte. World of Warships’in paylaştığı programların oyunculara birçok konuda yardımcı olacak gibi görünüyor. Çünkü evlerine kapanmış olan tüm oyun severler için oldukça ilgi çekici ve bir o kadar da eğlenceli aktiviteler hazırlamış durumdalar.

HEM SPOR HEM DE YEMEK

Wargaming’in hazırlamış olduğu olan bu programlar bir yandan oyuncuların sağlık durumlarını koruyabilmeleri açısından yerine getirebilecekleri bir spor programını bir diğer yandan da yemek programlarını bünyesine katmaktadır. World of Warships temasına da fazlasıyla uyum sağlamayı başarmış olan bu programlar oyun severlerin dikkatini çekecek bir boyut kazanmayı da başarıyor. Spor egzersizlerini paylaşırken oyunculara paylaştıkları bu hareketlerin çoğunun ev ortamında çok rahat bir şekilde denenebileceği ve bütün bu egzersiz hareketlerinin gerçek bir deniz donanmasının spor programından alınarak oyunculara sunulduğunu açıkladı.

WARGAMING OYUNCULAR İLE DONANMA YEMEK TARİFLERİNİ DE PAYLAŞIYOR

Bütün oyuncuların evlerinde sağlıklı bir şekilde kalabilmeleri adına bir spor programı paylaşmış olan Wargaming, bunun yanı sıra donanmanın sahip olduğu o ruhu da evlere taşıyabilmek için donanmaların sahip olduğu gerçek donanma öğünlerinin tariflerini de oyuncuları ile paylaştı. Oldukça eski zamanlardan, bugünlere kadar gelmiş olan bu yemek tarifleri ile de oyuncular gerçek dünyada bu donanmaların ne şekilde, nasıl beslendiklerini öğrenme şansına da sahip oluyorlar.

Şuana kadar üç adet yemek tarifi paylaşmış olan Wargaming,

  • Yemeklerin zorluk derecelerini,
  • Malzemelerini
  • Yapılış tariflerini

Ve bunlar gibi daha pek çok detayı da oyuncularıyla paylaşmayı ihmal etmedi. Yemeklerin iki tanesi Amerikan Deniz Donanması’ndan alınmışken bir diğeri ise Japonya’nın bir yemek tarifi kitabından alınarak sunuldu. Yemeklerin tariflerinde pek çok malzeme bulunurken, yapımlarının da gerçekten fazlasıyla kolay olması pek çok oyuncunun farklı tatları da deneme şansını bularak gerçek donanmanın bir parçası, bir üyesi olması amaçlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz