Ana SayfaOyunHaberCall of Duty Black Ops Cold War Beta Çıkış Tarihi Duyuruldu

Call of Duty Black Ops Cold War Beta Çıkış Tarihi Duyuruldu

Call of Duty Black Ops Cold War

Uzun süredir oyun severler tarafından merakla beklenen Call of Duty Black Ops Cold War beta tarihi en sonunda netleşti. Çok oyunculu beta, Xbox One, PlayStation 4 ve PC için erişilebilir konumda olacak. Activision tarafından geliştirilen ve merakla beklenen yeni Call of Duty Black Ops Cold Waroyununun çıkış tarihi gün geçtikçe yaklaşıyor.

Call of Duty Black Ops Cold War daha önce açıklandığı üzere kasım ayında yayınlanıyor. Şimdi ise geleneksel olarak çıkmadan yaklaşık 1 ay önce bir beta testi yapılması planlanıyor. Activision tarafından yapılan açıklamaya göre beta tarihi netleşmiş oldu. Bu sayede oyun, hızla başka bir Call of Duty geleneğini yerine getirmeye çalışıyor. Betaya ise ilk sırada girenler PlayStation 4 oyuncuları olacak.

Call of Duty Black Ops Cold War Beta Çıkış Tarih

Call of Duty Black Ops Cold War beta süreci PlayStation 4 için oyunu ön sipariş eden oyuncular için 8 Ekim’de başlıyor. Ardından 10-12 Ekim tariklerinde PlayStation 4 açık beta sürümüne geçiş yapacak. Bir sonraki hafta sonu yani 15 ekimden sonra ise beta’yı PC ve Xbox’ta ön sipariş verenler için açılacak. Bu esnada PS4 oyuncuları erişimlerine devam edecekler.

Son olarak ise 17-19 Ekim 2020 tarihlerinde beta artık herkese açık olacak. Sıralamanın bu şekilde ilerleyeceğini düşündüğümüzde Call of Duty Black Ops Cold War beta’ya ilk erişenler ile son erişenler arasında ortalama on günlük bir fark bulunacak.

Call of Duty Black Ops Cold War Satış Fiyatı

Call of Duty Black Ops Cold War beta testlerinde oynanabilecek modlar henüz açıklanmadı. Daha önce de açıklandığı üzere Call of Duty Black Ops Cold War 13 Kasım’da yayınlanacak. Şu an için ön siparişten edinilebiliyor. Fakat fiyatlarının bir hayli yüksek olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

PlayStation sürümü için standart sürüm, 499 TL, oyunun seçkin sürümü ise 699 TL fiyatla ön satışta yer alıyor. PlayStation 5 ve Xbox Series X için ayrıyeten yayınlanacak sürümünün fiyatları ise henüz belli değil.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz