Ana SayfaOyunHaberFootball Manager 2021 Xbox'ta Yer Alacak. Peki ne zaman?

Football Manager 2021 Xbox’ta Yer Alacak. Peki ne zaman?

Football Manager 2021, Futbol oyunları tüm dünyada en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Bu yüzden çok geniş bir hayran kitlesi ve kategoride pek çok oyun bulunuyor. Fakat bunlardan bazıları diğerlerine nazaran çok daha popüler. Football Managerda bunlardan bir tanesi

Sport Interactive, Football Manager oyununun en son sürümü olacak olan Football Manager 2021 çıkış tarihini duyurdu. Üstelik bunu, Xbox müjdesi ile beraber açıkladı. Geliştirici Sport Interactive Football Manager Touch ve Football Manager Mobile ile ilgili yeni detaylara yer verdi. Bununla birlikte şirket, erken erişim sürümünün oyuna iki hafta önceden erişim imkânı geleceğini açıkladı. Üstelik Football Manager FM21 ile beraber 13 yıllık aradan sonra Xbox evreninde de yer alacak.

24 kasımda Piyasaya Çıkıyor

Sport Interactive tarafından yapılan açıklamaya göre Football Manager 2021, ekim ayının başından itibaren artık tanıtılacak. 24 Kasım itibariyle de oyuncuların karşısına çıkacak. Xbox sürümü touch sürümüne göre modellenmiş ve bu, 24 kasıma yetişmeyecek. Xbox sürümü için oyunseverlerin aralık ayını beklemek gerekecek.

Football Manager oyununun direktörü Miles Jacobson Twitter üzerinden kendisine gelen Football Manager 2021’in PlayStation’a gelip gelmeyeceğine dair soruya bu sorunun kendilerine çok fazla sorulduğu, Xbox kullanıcılarının yıllardır bunu merak ettiklerini belirterek Sony’nin bunu yapmadığını belirtti. Bu yönüyle Football Manager’in PlayStation’a gelmeyeceğinin işaretini vermiş oldu.

Sport Interactive, Football Manager oyununun en son sürümü olacak olan Football Manager 2021 çıkış tarihini duyurdu. Üstelik bunu, Xbox müjdesi ile beraber açıkladı.

İndirimli Satın Alınabilecek

Football Manager tarafından Football Manager 2021’e dair yapılan açıklamada 24 Kasım’da oyunun Steam ve Epic Games Store’da piyasaya çıkacağını açıkladı. Katılım sağlayan dijital mağazalardan FM21 için ön sipariş verenlere %10 indirim ile oyunun tam sürümünün çıkışından iki hafta önce çıkacak olan Erken Erişim sürümüne erişim şansı kazanacaklarını belirtti. Steam üzerinden oyunu satın alanlar ayrıca Football Manager 2021 Touch’ı da PC ve Mac için ücretsiz edinebilecekler.

Football Manager 2021 2007’den bu yana ilk kez Xbox’a dönüyor. Xbox kumandası ile tam optimizasyonu hazırlanan oyun, adeta yeniden tasarlanmış. Oyunun mobil için tam çıkış tarihi ise henüz açıklanmış değil.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz