Ana SayfaOyunOyun İncelemeWorld of Warcraft Shadowlands

World of Warcraft Shadowlands

Dünyanın en büyük aksiyon RPG oyunu denildiğinde akla ilk gelen isim olan World of Warcraft markası, çok uzun yıllardır geliştirilmekte olan bir oyun serisidir. Serinin ilk üçleme oyunu olan strateji oyunları Warcraft serisinin hikaye olarak devam niteliğinde bir parçası olan World of Warcraft, 2004 yılında Blizzard tarafından piyasalara sürüldü. Gelmiş geçmiş en başarılı MMORPG oyunu olarak da bilinen bu seri, 2004 yılından günümüze kadar sürekli olarak çeşitli ek paketler almaya devam etti. Oldukça geniş ve sadık bir oyuncu kitlesini de bünyesinde barındıran World of Warcraft markası, Blizzard firması önderliğinde yakın zamanlarda en son çıkacak olan ek paketini duyurdu. World of Warcraft Shadowlands ismiyle raflarda yerini alacak olan serinin son eklenti paketi, oldukça büyük bir merak ve heyecanla bekleniyor.

Gölge Diyarlara Uzun Bir Yolculuk

World of Warcraft markasının en son ek paketi olarak öne çıkan World of Warcraft Shadowlands oyunu, oldukça büyük yenilikler ve değişikliklerle beraber gelmektedir. Söz konusu bu değişiklikler arasında oldukça önemli bir yere sahip olan yeni diyar Shadowlands veya diğer bir ismiyle Gölge Diyarlar, oyunun genel olarak geçeceği bölge olacak. Hikaye anlamında oyuncuları kesinlikle tatmin edecek olan bu ek paket, temel olarak hikayenin Horde tarafının lideri olan Sylvanas Windrunner’ın Gölge Diyarlara geçişi ve daha sonrasında olan olaylar silsilesini yakından inceleyecek. En son Blizzcon fuarında harika bir sinematikle ek paketin açılış seremonisini yapan Blizzard, bu anlamda oyundan çok büyük beklentilere sahip olarak gözükmektedir. Şu anda genel hikayenin güncel olarak en popüler karakterleri olan; Sylvanas Windrunner, Bolvar Fordragon, Thrall ve Anduin Wyrnn etrafında şekillenecek olan oyun, genel oyuncu kitlesi itibariyle büyük bir heyecan ve merakla karşılandı.

Karanlık Topraklarda Amansız Bir Mücadele

World of Warcraft Shadowlands ismiyle piyasalara duyurulmuş olan söz konusu bu eklenti paketi, 27 Ekim 2020 tarihinde oyuna eklenecek. Mevcut en popüler yayıncılar tarafından büyük bir beğeni ile karşılanmış olan ek paket, yepyeni bir diyar olan Shadowlands içerisinde geçecek. Bunun yanı sıra oyun içerisinde herhangi bir ırk ve sınıf eklentisi olmayacak. Blizzard firmasının sanal uygulaması olarak bilinen Battle.net bünyesinde edinilebilecek olan oyun, güncel World of Warcraft oyununa sahip olan bireylerin ek olarak bu paketi almasıyla oynanabilecek. Bütün bunların yanı sıra seviye sıkışması olarak da bilinen oyun içerisindeki seviyelerin orantılı bir şekilde düşürülmesi sistemi oyuna eklenecek. Son seviye olarak 120 yerine 60 seviyenin geleceği oyun, bizlere çeşitli zindan ve akınlar yapma şansı sunacak. Genel anlamda bakıldığında ön siparişleri devam eden World of Warcraft Shadowlands, uzunca bir sürenin ardından genel oyuncu kitlesinin beklentilerini büyük ölçüde karşılayacak gibi gözüküyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz