Cyberpunk 2077

Rol yapma oyunları, dünya üzerinde en çok sevilen dijital oyun sektörleri arasında kendisine yer bulmaktadır. Oldukça büyük ve köklü firmalar tarafından üretilmekte olan bu oyunlar, dünyanın pek çok farklı bölgelerinden büyük bir ilgi ve merakla oynanmaktadır. Söz konusu bu yetkin markalardan bir tanesi de CD Projekt Red firmasıdır. Özellikle günümüzde dünyanın pek çok farklı noktasından halen büyük bir popülariteye sahip olan Witcher serisinin yapımcısı olarak gündeme gelen firma, en son projesi olarak Cyberpunk 2077 oyununu kamuya duyurdu.

Oyun severlerin büyük bir merak ve ilgiyle beklediği oyun, 2020 yılının belki de en popüler yapımı olarak öne çıkmaktadır. Polonya merkezli CD Projekt Red firmasının amiral gemisi olan Witcher 3 oyununun büyük bir beğeni ile karşılanmasının ardından çok büyük bir beklentiyle karşılanan söz konusu oyun, birkaç kere erteleme sürecine girmesinin ardından 19 Kasım 2020 tarihinde bizlerle buluşacak. Oyun severlerin büyük bir merak ve heyecanla beklediği oyunla ilgili söz konusu CD Projekt Red firmasının sosyal medya hesaplarından sürekli olarak çeşitli güncellemeler ve geliştirme bilgileri paylaşılmaktadır.

Özellikle günümüzde dünyanın pek çok farklı noktasından halen büyük bir popülariteye sahip olan Witcher serisinin yapımcısı olarak gündeme gelen firma, en son projesi olarak Cyberpunk 2077 oyununu kamuya duyurdu.

Yüksek Teknolojiyle Donatılmış Hayatlar

Oyun hikayesi gereği oldukça yüksek teknoloji ile donatılmış bir evrende geçen Cyberpunk 2077, an itibariyle en çok merakla beklenen rol yapma oyunları arasında haklı bir konuma sahiptir. Genel itibari ile birinci şahıs olarak oynanabilecek olan oyun, oldukça iddialı özellikleri de oyun evreni bünyesinde barındırmaktadır. Oldukça geniş kapsamlı RPG oyun ögeleri, zengin içerikli karakter seçim ekranı, çok büyük hikayelere sahip bölümleri ve uçsuz bucaksız evreni ile öne çıkan Cyberpunk 2077, CD Projekt Red markasının Witcher 3 oyununun ardından en önemli yapıtı olacak gibi durmaktadır. Oldukça geniş ana görevleri, ekstra yan görevleri, harika oynanış mekanikleri ve oldukça yüksek kalite grafik içerikleri ile bizleri karşılayacak olan oyun, aynı zaman oldukça geniş bir hikaye içeriğine de sahip olacak.

Devasa Şirketlerden Varoşlara Kadar Uzanan Bir Hikaye

Cyberpunk 2077 oyunu, temel olarak oldukça teknolojik bir evren içerisinde geçse de bu evren içerisindeki varoş yaşamları da konu almaktadır. Oyuna başlarken seçeceğiniz sınıflara göre bir yaşam hikayesini oynayabileceğiniz oyun, sizlere çok uzun saatler boyunca deneyimleyebileceğiniz oldukça geniş bir evren sunmaktadır. İlk olarak tekli oyuncu olarak piyasalara çıkacak olan oyun, daha sonra çoklu oyuncu seçeneğiyle de bizlerle buluşacak. Genel olarak oyuncu dostu politikası ile bilinen Polonya merkezli CD Projekt Red firmasının en son projesi olan oyun, 2020 yılı içerisinde piyasaya sunulacak. Özellikle Steam üzerinden çok kolay bir şekilde satın alınabilecek olan söz konusu oyun, çeşitli konsollarda da oynanabilecek. Kutulu orijinal versiyonunu da oyun severlere sunacak olan CD Projekt Red, çok yakın bir zaman içerisinde oyunu piyasaya sürmeyi amaçlamaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz