Nba 2k21 Myplayer Modu

Oyun sektörünün basketbol severler tarafından en çok tercih edilen oyunlarından biri olan NBA 2K21, çeşitli oyun modları ile oyuncuların beğenisini kazanmıştır. NBA 2K21 oyununda artık tamamen kadınlardan oluşturulabilecek bir takım ile oyun oynayabilmek mümkün hale gelmiştir. NBA 2K21 Myplayer modu adı verilen bu mod sayesinde takım oluşturma esnasında kadın oyuncu seçimi yapılabilir. Oyuncuların kadın oyuncu profili oluşturarak WNBA’da boy gösterebilmeleri mümkündür.

NBA 2K21 Myplayer Modu Nedir?

NBA 2K21 oyun serisinde bir çok oyuncu ev sevdiği oyun modunu tercih eder. Myplayer adı verilen oyun modu, oyuncunun kendi oyun aktarımını sağlayabilen bir moddur. Bu mod içerisinde bu zamana kadar sadece erkek basketbolcuların yer alması, bazı oyunculardan tepki almıştır. Oyunun geliştiricileri Myplayer moduna artık kadın basketbolcuları da dahil ederek isteyenlerin kadınlardan oluşan bir takım kurabilmelerini sağlamıştır. WNBA adı verilen şampiyonluk mücadelesinde oyuncular kadın profili oluşturarak turnuvaya dahil olabilirler.

NBA 2K21 Myplayer Modunu Oynama

NBA 2K21 oyununda myplayer modunu oynayabilmek için çevrim içi olarak oyuna dahil olmak ve 3’e 3 fazla oyunculu modu seçmek gerekir. Pota perileri olarak adlandırılan WNBA şampiyonluk yarışına dahil olmak isteyenler için bu mod myplayer içerisinde yer alır. WNBA takım lisanlarının yanı sıra kadın basketbolcu profili oluşturularak kariyerde ilerleme sağlanabilir. Oyun esnasında kadın oyuncu varsa, kariyer oluşturabilme modu ile düzenleme yapılabilir.

NBA 2K21 Myplayer Modu Nasıl Aktif Edilir?

NBA 2K21 oyununda aktif hale gelecek olan myplayer modu için geliştiriciler tarafından kısa bir tanıtım videosu yayınlanmıştır.

Myplayer modunun aktif edilmesi ve nasıl kullanılacağına ilişkin bu videoda;

  • The WNBA modu için Neighborhood özelliklerinin olmaması
  • Kadın oyuncu sayısının oyun içerisindeki güncellemeler ile arttırılacak olması
  • Kadın oyuncuların oyun içerisinde kendilerini daha fazla ifade etmelerini sağlayacak yardımcı etmenlerle donatılması gibi konular işlenmiştir. Basketbol dünyasına aşina olan ve bu sporla ilgilenen pek çok kişinin NBA 2K21 myplayer modunu seveceği düşünülmektedir. Oyun dünyasına farklı bir bakış açısı getiren NBA 2K21’de oyuncular mycareeer modu ile kendilerini temsil ederler.

İlgili Makaleler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sosyal Medya

98BeğenenlerBeğen
1TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et

Son Yazılar