Ana SayfaPUBG Mobile Lite İçin 0.14.6 Güncellemesi Neler Getirdi!

PUBG Mobile Lite İçin 0.14.6 Güncellemesi Neler Getirdi!

Tencent Games ve Bluehole Studio tarafından geliştirilen bizlere sunulan çok oyunculu hayatta kalma oyunu olan PUBG Mobile son dönemlerin en çok oynanan ve satış rakamları ile büyük rekorlar kıran bir klasik durumuna gelmiştir. Ancak oyun grafikleri ve oynanma özellikleri yüksek olması, düşük sistemlere sahip kullanıcıların oyuna dahil olamaması nedeninden dolayı Tencent Games kolları sıvamış ve PUBG Mobile Lite sürümü ile bizlere daha stabil çalışan, daha kaliteli oyun özellikleri veren bir sürüm sunmuştu.

PUBG Mobile severler tarafından büyük bir ilgi gören PUBG Mobile Lite için birkaç gün öncesinde diğer sürümlerine gelen yeni güncelleme geldi. Yayınlanan 0.14.6 güncellemesi oyuna çeşitli yenilikler getirmesinin yanında, oyun içerisinde yer alacak Balkabağı Zombileri ‘ni de ekleyecek.

Geçtiğimiz Ağustos ayında yayınlanan PUBG Mobile Lite, 0.14.6 güncellemesi ile Cadılar Bayramı haftası temasını da bünyesine kattı. Oyun gelen yeni güncelleme ile birlikte gündüzleri M134 Minigun ve Lav Silahı gibi yeni özel silahlarda toplayabiliyor. Geceleri ise yenilenen başarımları açabilmek için güncellenen Geceyi Atlat modunda saldırıya geçen Balkabağı Zombileri ’ni püskürtecekler.

Güncelleme Detayları

Güncellemede gelen değişikliklerden bahsedecek olursak;

  • Yeni Silahlar: Oyuncuların düşman ve zombilere ek hasar vermesi için üç adet daha yeni güçlü silah eklendi. Bunlar Kısa Namlulu Çifte, M134 Minigun, Lav Silahı
  • Video Ödülleri: Yeni günlük ödüller arasındaki kıyafetler, BC ve daha fazla şey satın alma sayfası içerisindeki videoyu izleyerek alınabiliyor.
  • Hızlı Giriş: Oyuncuların önerilen oyun modlarına doğrudan girebilmesi için hızlı giriş seçeneği ana menüye eklendi.
  • Cadılar Bayramı Ana Menü Teması: Oyun içerisinde yer alan menü, yeni bir Cadılar Bayramı temasına büründü.
  • Ayrıca bizler tarafından gözle görülmese de oyun oynama esansınsa yaşamış olduğumuz hatalar düzeltilerek, performans iyileştirmeleri yapıldı.

Happy Hallowen Mum Işığı Etkinliği

PUBG Mobile Lite versiyonu için gelen son güncelleme ile birlikte oyun içerisinde Cadılar Bayramı haftası olması vesilesiyle yeni etkinlikler ve ödüllerde eklendi. Farklı bir görev ile bizleri etkileyen PUBG yapımcıları bu seferde uçağa binmek için bekleme alanında dururken mum yakma görevi vermekte ve bu görevle balkabakları ile sislenmiş mumları yakıp, oyun içi süreli bir unvan elde edebiliyorsunuz. Eğer sizlerde hala PUBG Mobile Lite oyununuzu güncellemediyseniz. Hızlı bir şekilde oyunu güncelleyebilir ve bu etkinliklere katılabilirsiniz.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz