Ana SayfaKonami’nin Futbol Dalındaki 2020 Versiyonu eFootball PES 2020 adıyla Sahnelerde!

Konami’nin Futbol Dalındaki 2020 Versiyonu eFootball PES 2020 adıyla Sahnelerde!

FIFA 2020 oyununun çıkışının ardından Konami bu kez de beklenen futbol oyunu olan Pro Evolution Soccer 2020 oyununun çıkacağı duyurusunu yağmıştı. Ancak bu duyuruda isimde küçük bir değişiklikte yer almaktaydı. PES 2020’nin yeni adı eFootball PES 2020 olarak değiştirildi ve bizlere sunuldu. 10 Eylül tarihinde oyuncular ile buluşan oyun PS4, Xbox One, PC platformlarında aynı anda satışa açıldı.

eFootball PES 2020 İle Gelen Yenilikler

PES 2020 ile birlikte Konami büyük değişiklikler yapmış ve alışılmışın dışına çıkmıştır. Yeni oyun ile birlikte yapılan değişikler içerisinde en büyük payı Ana Lig almış ve en çok değişiklik buralarda yaşanmıştır. PES 2020 ve daha öncesine ait olan sürümlerinde kariyer modu FIFA serisine göre daha iyi durumda olsa da, yaşamış olduğu lisans sorunları nedeni ile hep geri planda kalmak zorunda kalıyor. eFootball PES 2020 yine bizleri şaşırtmamakta ve lisans sorunları devam etmekte ancak oyun içinde çok güzel yenilikleri de mevcut. Bu yenilikler içerisinde ilk ve en önemli olanı diyalog sistemi açılmasıdır. Master Leauge üzerinde yapılan bu sistem sayesinde teknik direktör ve oyuncular arasında sohbetler yapılıyor ve yapılan olumlu görüşmeler oyuncunun oyun içerisinde daha iyi performans göstermesinde etkili bir durum haline geliyor. Bu sayede gerçeklik hissiyatı daha çok artarak, oyun içi keyif düzeyini etkiliyor.

PES 2020 ile birlikte Konami büyük değişiklikler yapmış ve alışılmışın dışına çıkmıştır. Yeni oyun ile birlikte yapılan değişikler içerisinde en büyük payı Ana Lig almış ve en çok değişiklik buralarda yaşanmıştır.

eFootball PES 2020 ile gelen yeniliklerden bir diğeri ise Match Day adı verilen yeni mod. Bu mod sayesinde gerçek dünyadaki derbi ve önemli maçlar tekrardan canlandırılıyor. Oyuncular etkinliklere katılarak haftanın sonunda göstermiş olduğu performans ile orantılı olarak bir puan elde ediyor. BU puanların toplanması ile etkinlik finalinde en yüksek puan toplayanların tüm oyunculara izletilebilecek bir yayın ile bir maç oynamalarını olanak sağlıyor. 2019 serisinde göre en çok değişiklik yapılmış ve gelişme göstermiş olan farklılıklar bunlar. Sizlerde oyunu istediğiniz platform üzerinden temin edebilir ve deneyimleyebilirsiniz.

eFootball PES 2020 Adı İle Gelen Son Dakika Mobil Platform Desteği

Bu yıl adını değişikliğe götürerek eFootball PES 2020 yapan Konami, dur durak bilmeyerek mobil sürümünün de lasnmanını yaptı. Hem İOS hem de android platformu üzerinde sunulan oyun, Konami tarafından ücretsiz olarak bizlere verildi.

Bu yıl adını değişikliğe götürerek eFootball PES 2020 yapan Konami, dur durak bilmeyerek mobil sürümünün de lasnmanını yaptı.

Konami tarafından bizler için geliştirilen PES 2020’nin orijinali ile hiçbir farkı yok. Üstelik şaşırtıcı şekilde mobil versiyonunda da çevrimiçi şekilde maç atılmasına olanak sağlıyor. Herhangi bir Konami hesabı açılmasına gerek kalmadan oynanabilmesi nedeni ile oyun severler tarafından büyük ilgi görüyor. Sadece telefonunuzda stabil bir şekilde çalışması için birkaç ayar yapılması yeterli olacaktır.

Oyun oynanış bakımında gerçeği ile hiçbir farkı yokmuşçasına bir oyun keyfi sunuyor. Eğer sizlerde mobil platform üzerinde oyun oynamayı seviyor iseniz bu oyuna bir göz atmanızı öneririz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz