Salı, Nisan 23, 2024

The Last of Us: Part 2’den Outbreak Day’e Özel Tanıtım!

The Last of Us dünyasının kendi içinde zombi virüsünün yayılmaya başladığı gün olarak bilinen gün için oyunla ilgili bazı detayların da paylaşılmasıyla bu özel gün kutlandı. Outbreak Day adı verilen bu gün için özel olarak çalışan Naughty Dog tarafından the last of us part 2 oyununa ait bir afiş ve PlayStation 4 teması yayınlandı. 

Yeni Afişte Hangi Detaylara Yer Veriliyor?

Bir sene önce yayınlanmış olan afişi de tasarlamış olan Kevin Tong ve Mondo isimlerinin ellerinden çıkmış olan the last of us part 2 yeni afişinde oldukça sade bir şekilde sadece çekiç tutan bir ele yer veriliyor. Elin kime ait olduğu noktasında farklı tahminler yapılıyor olsa da 2016 yılındaki yani bir önceki Outbreak Day etkinliğinde Ellie’nin yeni oyundaki haline yer verilmesiyle oyunun aslında çok önceden duyurulmuş olabileceği belirtiliyor.

Oyunun PlayStation 4 Teması da Belli Oldu!

Naughty Dog tarafından bu özel gün için yapılan açıklamalar sadece yeni bir afişle sınırlı kalmadı. Dinamik bir the last of us part 2 temasının PlayStation 4’e ekleneceğinin de belirtildiği kutlama mesajlarında oyunun konsol mağazasının menüsünün nasıl olacağı da gösterildi. Henüz satışa çıkacağı tarih kesinleşmemiş olan yeni oyunda kullanılacak PlayStation Experience 2016 sırasında yayınlanan videoda yer verilmiş olan Firefly logosunun da oldukça başarılı olduğu görülüyor.

İlgili Makaleler

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sosyal Medya

98BeğenenlerBeğen
1TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et

Son Yazılar